"Kler" będzie dostępny online! Kiedy i gdzie?

Robert Więckiewicz w filmie "Kler"
Fotografia: Bartosz Mrozowski/Kino Świat

"Kler" już pobił rekord otwarcia w Polsce! Widzowie ochoczo wybierają się na niego do kin. Jeżeli jednak tego nie planujecie, Showmax ma dla was niespodziankę.

"Kler" jest jednym z najlepiej odebranych przez widzów filmów w historii kina. Polacy ochoczo udają się na seans najnowszego filmu Smarzowskiego. Trudno się dziwić, premiera produkcji odbyła się w atmosferze skandalu, z resztą sama tematyka poruszana przez reżysera jest bardzo kontrowersyjna. Dla tych, którzy nie są przekonani do seansu w kinie, Showmax ma niespodziankę.

"Kler" na Showmaxie

"Kler" Smarzowskiego pobił rekord otwarcia w pierwszy weekend swojego wyświetlania. Do kin od premiery udało się 935 357 widzów. Tym samym kontrowersyjna produkcja pobiła dotychczasowy rekord, który należał do "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Jeżeli jednak nie zamierzacie obejrzeć tej produkcji w kinie, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Showmax zamierza dodać ją do swojej biblioteki.

Showmax podał informację, że "Kler" na platformie pojawi się w pierwszej połowie 2019 roku, niedługo po zakończeniu emisji w kinach. Będzie to zatem pierwsza możliwa okazja, żeby zobaczyć produkcję w domowym zaciszu.

Zobacz także: "Kler" dozwolony od lat 18? Za seans w tym kinie trzeba zapłacić więcej

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Nie przepadasz za polskim kinem? Być może nie widziałeś jeszcze tych filmów! W galerii zobaczysz polskie produkcje, które są najlepiej ocenione przez widzów w historii. Być może po nich właśnie zmienisz zdanie co do polskiego kina.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów