Ulubione seriale Polek znikną z anteny przez koronawirusa? "W "Klanie" zdjęcia zawieszone, w "Komisarzu Aleksie" też"

Kobieta siedzi na kanapie z pilotem w ręce i ogląda serial w telewizorze
Fotografia: Shutterstock

Telewizja jest dla wielu Polaków zbawieniem w czasie kwarantanny. Okazuje się jednak, że przez pandemię koronawirusa zdjęcia do niektórych z nich miały zostać wstrzymane.

Koronawirus coraz bardziej rozprzestrzenia się po naszym kraju. Co chwilę docierają do nas informacje o nowych zakażeniach. Premier zdecydował też o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego, a co za tym idzie zamknął m.in. kina, teatry oraz restauracje. Polacy na kwarantannie ochoczo oglądają telewizję. Jak podaje "Fakt" możliwe jednak, że na jakiś czas będą musieli pożegnać się ze swoimi ulubionymi serialami.

Zobacz także: Które sklepy pozostaną otwarte w czasie pandemii? Ministerstwo Zdrowia podaje listę

Ulubione seriale Polek znikną z anteny przez koronawirusa?

O zawieszeniu niektórych programów zdecydowała już stacja Polsat, która postanowiła przenieść na jesień swoje najpopularniejsze show, "Taniec z gwiazdami". Wstrzymano także nagrania nowego talent show - "The Four. Bitwa o sławę".

Jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu", także TVP miało postanowić wprowadzić środki ostrożności. Nagrania dwóch niezwykle popularnych seriali, którymi są "Klan" oraz "Komisarz Alex", miały zostać wstrzymane:

W "Klanie" zdjęcia zawieszone", w "Komisarzu Aleksie też" - taką wypowiedź Anny Wiejowskiej z biura prasowego TVP cytuje "Fakt".

Jeden z informatorów "Faktu" miał donieść także, do kiedy widzowie rzekomo mogli będą cieszyć się nowymi odcinkami seriali oraz kiedy nagrania miałyby zostać wznowione:

Kolejne prawdopodobnie zostaną wyemitowane dopiero po wakacjach, gdy aktorzy będą mogli bezpiecznie wrócić na plan - możemy przeczytać na łamach tabloidu.

Mamy nadzieję, że producenci seriali podejmą rozsądne kroki, biorąc pod uwagę przede wszystkim zdrowie ich twórców.

Zobacz także: Siostra Michała Szpaka utknęła we Włoszech! "Codziennie wzrastają przypadki zakażeń i ofiary śmiertelne"

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów