Trzecia część "Seksu w wielkim mieście" nie powstanie przez Kim Cattrall? Aktorka komentuje i mówi o relacjach z Sarah Jessicą Parker

Anna Respondek 24.10.2017
"Seks w wielkim mieście"
Fotografia: EAST NEWS

Czy inne bohaterki też tak uważają?

Kim Cattrall przed serialem "Seks w wielkim mieście" grała w różnych produkcjach, jednak żadna z nich nie przyniosła jej takiej sławy, jak występ w kontrowersyjnym serialu o czterech przyjaciółkach mieszkających w Nowym Jorku. 

Cztery aktorki odgrywające główne role Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon), Samanthy (Kim Cattrall) i Charlotte (Kristin Davis) mogą liczyć na grono wiernych fanów, którzy bardzo chętnie obejrzeliby kolejną część przygód szalonych kobiet. Do nakręcenia trzeciej części kinowej hitu jednak nie dojdzie, ponieważ pomimo ochoty pozostałych gwiazd, Kim Cattrall zdecydowanie stwierdziła, że dla niej ten etap w życiu się już zakończył. 

Ostatnio Kim pojawiła się w programie "Piers Morgan's Life Stories" i postanowiła raz na zawsze położyć kres różnym plotkom dotyczącym serialu i "wielkiej" przyjaźni, jaka miała istnieć między aktorkami.  

Nigdy nie byłyśmy przyjaciółkami. Kolegowałyśmy się i w pewien sposób to było najzdrowsze - stwierdziła. 

Cattrall w programie powiedziała również, że relacja między aktorkami była toksyczna. Według niej powinni życzyć jej powodzenia, pomimo tego, że nie zgodziła się zagrać w kolejnej części "Seksu w wielkim mieście". W szczególności odniosła się do Jessicy Parker. 

Myślę, że mogła być milsza. Nie wiem, jaki ma problem - wyznała. 

Spodziewaliście się, że kontakty między aktorkami wyglądają w ten sposób? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów