Polski aktor w nowym hicie Netflixa! "Kierunek: Noc" podbija listę TOP 10 [uwaga spoiler]

Kadr z serialu Netflix "Kierunek: Noc"
Fotografia: Materiały prasowe/Netflix

Na platformie Netflix pojawił się serial "Kierunek: Noc", który już po kilku dniach cieszy się ogromną popularnością! Okazuje się, że w ostatnim odcinku jest niespodzianka dla polskich widzów.

Od 1 maja na platformie Netflix dostępny jest serial "Kierunek: Noc". Ta belgijska produkcja, choć w większości stworzona przez tamtejszych twórców, ma sporo polskich akcentów. Okazuje się, że w serialu jedną z głównych ról gra właśnie Polak, a w jednym odcinku pojawia się także jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, którego postać jest naprawdę kluczowa i może nieźle namieszać, jeżeli tylko powstanie kolejny sezon serialu.

Zobacz także: "365 dni" zdetronizowane! Netflix udostępnił listę produkcji, które cieszą się największą popularnością

Polski aktor w nowym hicie Netflixa! Ten serial podbija listę TOP 10 [uwaga spoiler]

Jeżeli nie oglądaliście jeszcze serialu, a macie taki zamiar, lepiej nie czytajcie tego tekstu. 

Polskim aktorem, którego zobaczyć możemy w hicie Netflixa, jest Borys Szyc! Co ciekawe, pojawia się on dopiero w finale pierwszego sezonu, czyli w ostatnim odcinku.

Jesteśmy w nim świadkami ucieczki bohaterów przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Wówczas docierają do bunkra w Bułgarii, w którym wita ich polski wojskowy, grany przez Szyca. 

Jego bohater okazuje się być kluczową postacią w tym odcinku i nie wykluczone, że będzie miał o wiele bardziej znaczącą rolę, jeżeli powstanie drugi sezon serialu.

Borys Szyc nie jest jedynym akcentem polskim, jaki możemy znaleźć w serialu "Kierunek: Noc". Inspiracją twórców do stworzenia tej produkcji była książka Jacka Dukaja, pt. "Starość aksolotla". To właśnie on wraz z Tomkiem Baksińskim są producentami wykonawczymi serialu Netflixa. 

Jedną z głównych ról gra natomiast Ksawery Szlenkier. Jego bohater jest Polakiem, ma na imię Jakub i dzięki niemu możemy usłyszeć w produkcji także rodzimy język.

"Kierunek: Noc" choć jest na Netflixie zaledwie od kilku dni, już wskoczył na drugie miejsce w TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji na platformie!

Zobacz także: To nie są zwykłe filmy i seriale. Te produkcje odbiją piętno na twojej psychice!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów