"Kevin sam w domu" w Święta 2019! Kiedy i o której Polsat wyemituje kultowy film świąteczny?

Macaulay Culkin w czapce i szaliku jako Kevin w filmie "Kevin sam w domu"
Fotografia: CAP/RFS/Capital Pictures/East News

"Kevin sam w domu" wpisał się już do świątecznej tradycji w naszych domach. Co roku gości na ekranach naszych telewizorów. W tym roku również zasiądzie z nami przy stole! Kiedy, gdzie i o której godzinie?

Rodzina, choinka, opłatek, kolędy, barszcz czerwony, karp, pierogi, prezenty i... "Kevin sam w domu"! Bez tego kultowego świątecznego filmu nie wyobrażamy już sobie Bożego Narodzenia. Film o Kevinie, którego zagrał Macaulay Culkin, od lat oglądamy całymi rodzinami i po prostu wpisał się już do świątecznej tradycji. Jak się okazuje w tym roku stacja Polsat również postanowiła go wyemitować! Wiemy, kiedy i o której obejrzymy "Kevina samego w domu" w Święta 2019!

Zobacz także: 20 najlepszych filmów świątecznych dla całej rodziny

"Kevin sam w domu" w Święta 2019! Kiedy Polsat wyemituje film?

Polsat nie zamierza zawieść fanów "Kevina" i w tym roku również wyemituje kultowy świąteczny film. Wiemy kiedy! 

Jak donosi Radiozet.pl, stacja Polsat potwierdziła, że "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Wigilię o godzinie 20:05. Jest to najlepszy czas, żeby tuż po kolacji usiąść całą rodziną przed telewizorem i po raz kolejny śmiać się z perypetii głównego bohatera.

Nikogo nie dziwi chyba zatem, że "Kevin sam w domu" jest najchętniej oglądają świąteczną pozycją w telewizji. Mimo upływu lat wciąż przyciąga przed telewizory rzesze widzów! W 2018 roku film obejrzało aż 4,5 mln Polaków! Ciekawi jesteśmy, jak będzie w tym roku.

Zobacz także: 15 filmów na święta, które w rzeczywistości świąteczne nie są

"Kevin sam w domu": o czym jest najpopularniejszy film świąteczny?

"Kevin sam w domu" opowiada historię tytułowego Kevina (Macaulay Culkin), który jest czarną owcą w swojej rodzinie. Jego najbliżsi zamierzają spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. Przez pomyłkę zapominają jednak o... Kevinie! Ośmiolatek zostaje sam w domu po raz pierwszy i to na całe święta! Nie dość, że będzie musiał poradzić sobie z codziennym funkcjonowaniem, w czym do tej pory wyręczali go rodzice, to jeszcze stawi czoła dwóm groźnym przestępcom: Harry'emu (Joe Pesci) oraz Marvowi (Daniel Stern).

To wspaniała opowieść dla całej rodziny, okraszona solidną dawką dobrego humoru. Jest idealna na wigilijny wieczór, o czym wiemy od lat.

Film ma także drugą część, pt. "Kevin sam w Nowym Jorku"

Zobacz także: Macaulay Culkin zagrał kultowego Kevina. Co się z nim teraz dzieje?

Oglądanie filmów "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" to coroczna tradycja w wielu polskich domach. Większość z nas uważna, że po obejrzeniu go setki razy znają doskonale każdą scenę. Jednak czy naprawdę tak jest? Koniecznie to sprawdź biorąc udział w naszym Quizie wiedzy o Kevinie.

"Kevin sam w domu"
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku"?

"Kevin sam w domu"

1. Jakie nazwisko nosi Kevin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów