"Kevin sam w domu" doczeka się nowej wersji! Disney zamierza odświeżyć swoje hity

Macaulay Culkin jako "Kevin sam w domu"
Fotografia: Everett Collection/East News

To dopiero wspaniała wiadomość! Disney zamierza stworzyć nową wersję filmu "Kevin sam w domu". Produkcja zadebiutuje na nowo powstałej platformie Disney+.

"Kevin sam w domu" to wielki hit z 1990 roku, bez którego po prostu nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. W mediach pojawiały się już informacje o powrocie produkcji, a nawet plotki o tym, że Macaulay Culkin zamierza ponownie wcielić się w postać Kevina. Teraz jednak otrzymujemy informację z pierwszej ręki. Jak podaje Entertainment Weekly, Bob Iger zdradził, że powstanie nowa wersja filmu, która pojawi się na platformie Disney+.

Zobacz także: To prawdziwy powód, dla którego Kevin został sam w domu? Na ten szczegół nikt wcześniej nie zwrócił uwagi

"Kevin sam w domu": Disney tworzy nową wersję filmu

Iger zdradził, że The Walt Disney Company zamierza stworzyć nowe wersje wielkich hitów filmowych. Oprócz Kevina zamierzają odświeżyć także następujące tytuły: "Noc w muzeum", "Fałszywa dwunastka" oraz "Dziennik cwaniaczka".

Każdy z tych filmów zadebiutuje na platformie Disney+, która swoją premierę będzie miała w listopadzie 2019 roku. 

Bob Iger chciałby, żeby każda z tych produkcji została nieco przerobiona pod kątem nowego pokolenia. W związku z tym z pewnością nowy "Kevin" będzie różnił się od swojego oryginału.

Jak na razie nie znamy szczegółów produkcji, m.in. tego, kto znajdzie się w obsadzie filmu. Wierni fani "Kevina samego w domu" chcieliby oczywiście, żeby powrócił Macaulay Culkin, jest to jednak mało prawdopodobne.

Zobacz także: Macaulay Culkin ponownie jako Kevin w świątecznej reklamie Google

Oglądanie filmów "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" to coroczna tradycja w wielu polskich domach. Większość z nas uważna, że po obejrzeniu go setki razy, znają doskonale każdą scenę. Jednak czy naprawdę tak jest? Koniecznie to sprawdź biorąc udział w naszym quizie wiedzy o Kevinie.

"Kevin sam w domu"
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku"?

"Kevin sam w domu"

1. Jakie nazwisko nosi Kevin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów