Kelly McGillis o tym, dlaczego nie wystąpi w "Top Gun: Maverick": "Jestem stara i gruba"

Kelly McGillis i Tom Cruise w filmie "Top Gun"
Fotografia: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

W 2020 roku na ekrany kin wejdzie "Top Gun: Maverick". W filmie wystąpi Tom Cruise, ale zabraknie Kelly McGillis. Aktorka tłumaczy, dlaczego nie wystąpi w produkcji.

"Top Gun" to niezwykle popularny film z lat 80. Na prawie 30 lat po premierze pierwszej części Tom Cruise, który zagrał w produkcji główną rolę, postanowił stworzyć jej drugą część. W związku z tym w 2020 roku na ekranach kin pojawi się "Top Gun: Maverick". Główną rolę w kontynuacji zagra oczywiście Tom Cruise. Wiemy już jednak, że w produkcji nie pojawi się Kelly McGillis, która w oryginale grała piękną Charlie, ukochaną głównego bohatera.

Zobacz także: Bieber i Cruise będą walczyć w klatce? Wokalista rzucił wyzwanie aktorowi!

"Top Gun: Maverick": Kelly McGillis o tym, dlaczego nie zagra w kontynuacji filmu

Sądząc po nazwie filmu, nowy "Top Gun" będzie skupiał się na postaci Mavericka, granej właśnie przez Toma Cruise'a. W produkcji zabraknie jednak jego ukochanej Charlie, co zaskoczyło fanów kultowego filmu.

Kelly McGillis powiedziała o tym, dlaczego nie zagra w 2. części filmu. Okazuje się, że nie otrzymała nawet takiej propozycji. Aktorka ma dziś 61 lat i jej zdaniem to za dużo, żeby dostać rolę w hollywoodzkiej produkcji. 

Jestem stara, gruba i wyglądam na dokładnie tyle, ile mam lat, czyli tak jak się w tym wieku wyglądać powinno - a przecież nie o to chodzi w tym przemyśle - powiedziała aktorka w rozmowie z "Entertainment Tonight".

McGillis tym samym zwraca uwagę na to, że wiele popularnych gwiazd w pewnym wieku staje się ofiarą dyskryminacji ze względu na swój wiek lub wygląd. Sama aktorka dodała, że mimo wszystko czuje się świetnie w swojej skórze.

Poniżej możecie zobaczyć, jak zmieniła się Kelly McGillis.

Zobacz także: TOP filmy akcji. 40 najlepszych w historii kina

Kelly McGillis w 2013 roku
Fotografia: Victoria Will/Invision/AP/East News

My podajemy tytuł piosenki, a wy wskazujecie w jakim filmie wykorzystano ten utwór. Ciekawe, czy uda wam się zdobyć chociaż połowę punktów.

"Kogel-mogel"
Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

"Kogel-mogel"

1. W której komedii mogliśmy usłyszeć piosenkę "Szukaj mnie" w wykonaniu Edyty Geppert?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów