Warnke pokazała zdjęcie z planu "Kobiet Mafii" Patryka Vegi. Robi wrażenie. Najlepszy komentarz jej męża

Katarzyna Leszczyńska 26.10.2017
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Fotografia: Instagram/Piotr Stramowski

Premiera "Kobiet Mafii" już w lutym

Od pewnego czasu wiadome jest, że Patryk Vega nie spoczął na laurach po „Botoksie” i zdecydował się na stworzenie kolejnego filmu, którego tytuł to „Kobiety Mafii”. Ostatnio wrzucił nawet pierwsze zdjęcia z planu produkcji. Jednak nie tylko on pochwalił się pierwszymi kadrami. Katarzyna Warnke, która wcieli się w postać Anki, również wstawiła zdjęcie z planu „Kobiet Mafii”. Zapewne zagra jedną z głównych postaci.

Oprócz Katarzyny Warnke w najnowszym filmie Vegi mają zagrać gwiazdy znane z jego wcześniejszych produkcji, m.in. Bogusław Linda i Sebastian Fabijański. Rolę w obsadzie dostał także Piotr Stramowski, prywatnie mąż Warnke, który nie omieszkał skomentować jej zdjęcia w bardzo wymowny sposób.

OMFG – napisał w komentarzu.

Widać, że Stramowski wyraźnie zachwycił się wystylizowaną na mafijną kobietę żoną. Jego słowa na język polski możemy tłumaczyć nie inaczej jak „o ku*wa”.

Fani są zachwyceni nową postacią, w którą wciela się Warnke

Nie tylko Piotr Stramowski wyraził swój zachwyt nad wyglądem aktorki. Również jej fani w komentarzach zdecydowali się skomplementować jej najnowszą kreację filmową. Wielu z nich porównuje ją do Dody, która ma wystąpić w najnowszej części „Pitbulla”, kręconej przez Władysława Pasikowskiego.

Brak słów. Cudowna kobieta, można pisać to setki razy i to się wcale nie zmieni. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła obejrzeć kolejną rolę w wydaniu tak wybitnej aktorki.

Wygląda pani jak diwa, nawet jeżeli to tylko charakteryzacja.

Prawie jak Doda, tylko Kasia Warnke ma nieco więcej doświadczenia aktorskiego. Podejrzewam, że wysyp porównań nastąpi po premierach „Kobiet Mafii” i „Pitbulla”. Ale będzie jatka.

Nam się wydaje, że obu pań nie trzeba porównywać. Każda robi to, co do niej należy. Katarzynę Warnke w „Kobietach Mafii” będzie można podziwiać już na premierze filmu, która zaplanowana jest na 23 lutego 2018 roku. Trzeba przyznać, że ostatnio każdy film Patryka Vegi zamienia się w żyłę złota. Czy tak będzie i tym razem i „Kobiety Mafii” przebiją „Botoks”, który obecnie już osiągnął rekordową liczbę widzów w Polsce? Przekonamy się wkrótce. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów