26.10.2017 10:48

Warnke pokazała zdjęcie z planu "Kobiet Mafii" Patryka Vegi. Robi wrażenie. Najlepszy komentarz jej męża

Premiera "Kobiet Mafii" już w lutym

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Fotografia: Instagram/Piotr Stramowski

Od pewnego czasu wiadome jest, że Patryk Vega nie spoczął na laurach po „Botoksie” i zdecydował się na stworzenie kolejnego filmu, którego tytuł to „Kobiety Mafii”. Ostatnio wrzucił nawet pierwsze zdjęcia z planu produkcji. Jednak nie tylko on pochwalił się pierwszymi kadrami. Katarzyna Warnke, która wcieli się w postać Anki, również wstawiła zdjęcie z planu „Kobiet Mafii”. Zapewne zagra jedną z głównych postaci.

Oprócz Katarzyny Warnke w najnowszym filmie Vegi mają zagrać gwiazdy znane z jego wcześniejszych produkcji, m.in. Bogusław Linda i Sebastian Fabijański. Rolę w obsadzie dostał także Piotr Stramowski, prywatnie mąż Warnke, który nie omieszkał skomentować jej zdjęcia w bardzo wymowny sposób.

"

OMFG – napisał w komentarzu. "

Widać, że Stramowski wyraźnie zachwycił się wystylizowaną na mafijną kobietę żoną. Jego słowa na język polski możemy tłumaczyć nie inaczej jak „o ku*wa”.

Fani są zachwyceni nową postacią, w którą wciela się Warnke

Nie tylko Piotr Stramowski wyraził swój zachwyt nad wyglądem aktorki. Również jej fani w komentarzach zdecydowali się skomplementować jej najnowszą kreację filmową. Wielu z nich porównuje ją do Dody, która ma wystąpić w najnowszej części „Pitbulla”, kręconej przez Władysława Pasikowskiego.

"

Brak słów. Cudowna kobieta, można pisać to setki razy i to się wcale nie zmieni. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła obejrzeć kolejną rolę w wydaniu tak wybitnej aktorki. "

"

Wygląda pani jak diwa, nawet jeżeli to tylko charakteryzacja. "

"

Prawie jak Doda, tylko Kasia Warnke ma nieco więcej doświadczenia aktorskiego. Podejrzewam, że wysyp porównań nastąpi po premierach „Kobiet Mafii” i „Pitbulla”. Ale będzie jatka. "

Nam się wydaje, że obu pań nie trzeba porównywać. Każda robi to, co do niej należy. Katarzynę Warnke w „Kobietach Mafii” będzie można podziwiać już na premierze filmu, która zaplanowana jest na 23 lutego 2018 roku. Trzeba przyznać, że ostatnio każdy film Patryka Vegi zamienia się w żyłę złota. Czy tak będzie i tym razem i „Kobiety Mafii” przebiją „Botoks”, który obecnie już osiągnął rekordową liczbę widzów w Polsce? Przekonamy się wkrótce. 

Czekacie na "Kobiety Mafii"?