Kasia z "Kogla-mogla" 30 lat później. Bardzo się zmieniła?

Magdalena Barszczak 05.10.2018
Kasia Solska i państwo Wolańscy
Fotografia: Materiały prasowe

Pojawiły się kolejne zdjęcia z planu 3. części kultowej komedii.

Pod koniec lat 80. podbiła serca widzów niezapomnianą rolą Katarzyny Solskiej, która przyjechała do Warszawy na studia i zaopiekowała się dzieckiem państwa Wolańskich. 30 lat później Grażyna Błęcka-Kolska wróciła na plan komedii, którą tak pokochali Polacy!

Jak Kasia z "Kogla-Mogla" wygląda po 30 latach? 

"Marian, tu jest jakby luksusowo" - słowa pani Wolańskiej (w tej roli Ewa Kasprzyk) cytowała cała Polska. W nowej części "Kogla-mogla" poznamy dalsze losy małżeństwa oraz ich, obecnie 40-letniego, syna Piotrusia (Maciej Zakościelny). We wrześniu ruszyły zdjęcia do filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3".

Na wielkim ekranie pojawią się nowe twarze (m.in. Anna Mucha). Nie zabraknie oczywiście Katarzyny Łaniewskiej (w roli mamy Kasi) czy Zdzisława Wardejna (jako Marian Wolański). Niestety odeszli Jerzy Turek i Małgorzata Lorentowicz, którzy zapewniali widzom wiele uśmiechu.

Co wiemy o fabule? Drogi Wolańskich i Kasi, która się rozwiodła i mieszka z mamą we wsi Brzózki, znowu się zejdą. A to za sprawą jej 30-letniego syna (Nikodem Rozbicki), który powróci z Holandii od ojca i zakocha się w siostrze Piotrusia (Aleksandra Hamkało).

Jak filmowa Kasia wygląda 30 lat później? W mediach społecznościowych możemy zobaczyć jej pierwsze zdjęcie z planu. Okazuje się, że czas jest dla niej bardzo łaskawy! 

Zdzisław Wardejn i Grażyna Błęcka-Kolska w "Koglu-Moglu"
Fotografia: Materiały prasowe
Grażyna Błęcka-Kolska jako Kasia
Fotografia: Materiały prasowe

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów