Polka zagrała u boku gwiazdy „Szybkich i wściekłych”. Teraz pojawi się w kolejnej produkcji

Hanna Skowron 15.01.2019
Karolina Szymczak w nowym filmie
Fotografia: East News

Karolina Szymczak, która swoją aktorską karierę zaczęła od roli u boku jednego z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazdorów Dwayne'a Johnsona, teraz pojawi się w filmie „Diablo. Wyścig o wszystko”. Kogo zagra?

Pomimo tego, że Karolina Szymczak swoją przyszłość wiązała z modelingiem, jej kariera rozwinęła się w całkiem innym kierunku. Amerykański reżyser – Brett Ratner, kiedy zobaczył jej zdjęcia, wyraził chęć obsadzenia jej w swoim filmie. Filmem tym okazał się być „Hercules”, w którym dziewczyna zagrała u boku Dwayne’a Johnsona i wcieliła się w postać jego matki – Alkmeny.

„Diablo. Wyścig o wszystko”

Polską produkcją, w której teraz zagra Szymczak jest film „Diablo. Wyścig o wszystko”. Film pojawi się w kinach już 18 stycznia 2019 roku.

O czym będzie film?

Kuba (Tomasz Włosok) kocha szybkie samochody i ekstremalne wyścigi. Siostra Kuby – Lena musi przejść kosztowną operację. W tym celu chłopak decyduje się wziąć udział w nielegalnych wyścigach. Decyzja ta skutkuje tym, że  Kuba wkracza do niebezpiecznego świata wielkich pieniędzy, szemranych interesów i pięknych kobiet.

Chłopak poznaje Ewę (Karolina Szymczak) – piękną i nieugiętą zawodniczkę, która z jego rywalki staje się wielką namiętnością chłopaka. Niedługo potem na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny, a życiu Kuby zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo.

Na ekranie, Oprócz Karoliny Szymczak, zobaczymy także m.in. Mikołaja Roznerskiego, Katarzynę Figurę, Joannę Opozdę, Agnieszkę Włodarczyk oraz Aleksego Komorowskiego.

Film spodoba się widzom? Przekonamy się już niedługo!

Zobacz także: Szef HBO widział już 8. sezon "Gry o Tron"! Opowiedział o swoich wrażeniach: "To istne widowisko"

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jak polskie gwiazdy wyglądały dekadę temu?

 

 

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów