Wieniawa w "Kobietach Mafii" zagrała narkomankę. Przed każdą sceną Vega zalecał jej zrobienie zaskakującej rzeczy

Anna Respondek 23.02.2018
"Kobiety Mafii" Julia Wieniawa i Patryk Vega
Fotografia: Instagram/juliawieniawa

Przygotowania do roli narkomanki nie były dla Julii Wieniawy łatwe. Zaskakujące zalecenie Patryka Vegi pomagało jej wczuć się w postać.

22 lutego miała miejsce premiera "Kobiet Mafii", najnowszego filmu Patryka Vegi. W produkcji wystąpiło wiele znanych gwiazd, między innymi Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Bogusław Linda czy młoda gwiazda Julia Wieniawa

Zobacz także: Czy warto iść na "Kobiety Mafii"? Ta recenzja pomoże podjąć decyzję 

Każda ze stworzonych postaci była dużym wyzwaniem dla aktorów, którzy starali się jak najlepiej wcielić w rolę. W rozmowie z portalem Party.pl, Julia Wieniawa, która nie jest profesjonalną aktorką, opowiedziała, jak zbudowała rolę narkomanki na głodzie. 

Jestem obserwatorem, byłam w różnych środowiskach w życiu, zupełnie niecodziennym, bardzo bogatych ludzi, artystów. Połączyłam sobie charaktery różnych osób, które kiedyś obserwowałam i w ten sposób zbudowałam sobie postać "Futro" - powiedziała. 

Jak Patryk Vega pomagał Wieniawie wcielić się w narkomankę?

Okazuje się jednak, że oprócz obserwacji dużą pomocą dla Wieniawy był również reżyser, czyli Patryk Vega. To on kazał jej robić jedną wyczerpującą i zaskakującą rzecz, dzięki której Julia lepiej mogła oddać poczucie głodu narkotykowego. 

Moja postać miała być na głodzie narkotykowym i żeby tego nie udawać, miałam przed sceną zrobić trzydzieści przysiadów na bezdechu i od razu jak już zrobiłam, to wejść w tą scenę na takim ledwo oddechu. Miałam być taka drżąca - wyjawiła. 

Widzieliście już "Kobiety Mafii"?

Zobacz także: Katarzyna Warnke radykalnie zmieniła swój wizerunek. Lepiej w nowej fryzurze?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów