23.02.2018 10:53

Wieniawa w "Kobietach Mafii" zagrała narkomankę. Przed każdą sceną Vega zalecał jej zrobienie zaskakującej rzeczy

Przygotowania do roli narkomanki nie były dla Julii Wieniawy łatwe. Zaskakujące zalecenie Patryka Vegi pomagało jej wczuć się w postać.

"Kobiety Mafii" Julia Wieniawa i Patryk Vega

Fotografia: Instagram/juliawieniawa

22 lutego miała miejsce premiera "Kobiet Mafii", najnowszego filmu Patryka Vegi. W produkcji wystąpiło wiele znanych gwiazd, między innymi Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Bogusław Linda czy młoda gwiazda Julia Wieniawa

Zobacz także: Czy warto iść na "Kobiety Mafii"? Ta recenzja pomoże podjąć decyzję 

Każda ze stworzonych postaci była dużym wyzwaniem dla aktorów, którzy starali się jak najlepiej wcielić w rolę. W rozmowie z portalem Party.pl, Julia Wieniawa, która nie jest profesjonalną aktorką, opowiedziała, jak zbudowała rolę narkomanki na głodzie. 

"

Jestem obserwatorem, byłam w różnych środowiskach w życiu, zupełnie niecodziennym, bardzo bogatych ludzi, artystów. Połączyłam sobie charaktery różnych osób, które kiedyś obserwowałam i w ten sposób zbudowałam sobie postać "Futro" - powiedziała.  "

Jak Patryk Vega pomagał Wieniawie wcielić się w narkomankę?

Okazuje się jednak, że oprócz obserwacji dużą pomocą dla Wieniawy był również reżyser, czyli Patryk Vega. To on kazał jej robić jedną wyczerpującą i zaskakującą rzecz, dzięki której Julia lepiej mogła oddać poczucie głodu narkotykowego. 

"

Moja postać miała być na głodzie narkotykowym i żeby tego nie udawać, miałam przed sceną zrobić trzydzieści przysiadów na bezdechu i od razu jak już zrobiłam, to wejść w tą scenę na takim ledwo oddechu. Miałam być taka drżąca - wyjawiła.  "

Widzieliście już "Kobiety Mafii"?

Zobacz także: Katarzyna Warnke radykalnie zmieniła swój wizerunek. Lepiej w nowej fryzurze?

Czy lubisz filmy Patryka Vegi?