Johnson i Dornan o scenach seksu w "Nowym obliczu Greya. "Czuliśmy się niezręcznie, bo...". Ten powód zrozumie każdy

Katarzyna Leszczyńska 07.02.2018
Jamie Dornan i Dakota Johnson
Fotografia: EAST NEWS

9 lutego premiera "Nowego oblicza Greya". Jak Dakota Johnson i Jamie Dornan czuli się podczas wspólnego nagrywania scen seksu?

Premiera „Nowego oblicza Greya” nadchodzi wielkimi krokami, bowiem już w piątek 9 lutego odbędzie się premiera filmu w Polsce. Choć jest to już ekranizacja trzeciej części najsłynniejszego na świecie erotyku, napisanego przez E.L. James, i wydawać się może, że główni aktorzy są przyzwyczajeni do odgrywania wspólnie scen seksu, okazuje się, że nadal czują się z tym nieco dziwnie.

Zobacz także: Pary aktorów, którzy w filmie grali zakochanych, a w rzeczywistości za sobą nie przepadali

Dakota Johnson i Jamie Dornan znają się od wielu lat. Wciąż jednak nieswojo czują się, gdy muszą odegrać wspólnie odważne sceny. Wszystkie części z serii „Pięćdziesiąt twarzy Greya” są bardzo odważne. Dlatego też, choć nakręcili ich już naprawdę wiele, do tej pory zarówno Dakota, jak i Jamie, nie do końca czują się komfortowo podczas ich tworzenia.

To nie jest zbyt komfortowe i nie staje się dla nas codziennością – powiedziała Dakota Johnson w rozmowie z „Extrartv”.

Okazuje się, że paradoksalnie mają z tym jeszcze większy problem obecnie, gdy lepiej się znają. Dlatego też nakręcanie scen erotycznych do „Nowego oblicza Greya” było dla nich trudniejsze niż w poprzednich częściach. Zwłaszcza, że oboje znają swoich rzeczywistych partnerów. Jamie jest żonaty z Amelią Warner, z którą ma dwójkę dzieci. Dakota natomiast od pewnego czasu spotyka się z frontmanem zespołu Coldplay, Chrisem Martinem.

Ona zna dobrze moją żonę, ja znam dobrze jej chłopaka. To sprawia, że czujemy się naprawdę dziwnie, gdy to robimy – powiedział Jamie Dornan w rozmowie z „Extratv”.

Jak się okazuje, nawet profesjonalni aktorzy mogą mieć problemy z odgrywaniem tak odważnych scen. Jesteśmy ciekawi, czy ich krępacja będzie odczuwalna na ekranie. O tym przekonamy się już wkrótce w kinach.

Zobacz także: Dornan opowiada, jak naprawdę kręci się sceny seksu w „Nowym obliczu Greya”. Przez to wyznanie zrobiło się niezręcznie

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów