John McTiernan, reżyser szklanej pułapki wydaje film science-fiction

Nastazja Bloch 10.05.2019
Szklana pułapka
Fotografia: 0070056/Reporter/East News

John McTiernan po wielu latach przerwy od świata filmowego ogłosił wielki powrót. Reżyser planuje wydać filmy science fiction.

John McTiernan, reżyser takich hitów jak "Szklana pułapka", "Trzynasty wojownik" czy "Predator" powraca z nowym projektem. Informacja wydaje się tym bardziej ekscytująca, gdyż ostatni film reżysera pokazał się w 2003 roku. Co tym razem przygotuje John McTiernan? Wiemy już, że będzie to film science- fiction.

Zobacz także: "Gra o Tron": Dzięki tej aplikacji poznasz język Dothraków!

Znany reżyser John McTiernan po 15 latach przerwy powraca do kina. Nowy film Johna zaliczany do gatunku science fiction nosić będzie tytuł "Tau Ceti 4". Już wiadomo, że w obsadzie wystąpią Uma Thurman i Travis Fimmel. Scenariusz produkcji napisał McTiernan.

John McTiernan – o czym będzie nowy film?

Akcja „Tau Ceti 4” rozgrywa się na czwartej planecie w układzie planetarnym, gdzie toczy się wojna. W miejscu tym niespodziewanie pojawia się troje uzbrojonych nieznajomych. Odnajdują oni zbirów i oligarchów, którzy od lat terroryzowali planetę. Teraz nadeszła pora na egzekucję każdego z nich.

W tym momencie nie są jeszcze znane wszystkie szczegóły produkcji. Nie wiadomo kogo zagrają Thurman i Fimmel.

Zobacz także: Rod Stewart niedługo wystąpi w Polsce. Jest szansa na zakup tańszych biletów 

John McTiernan – przerwa od świata kina

15-letnia przerwa McTiernana od pracy w zawodzie była wynikiem oskarżenia go o korupcję i okłamywanie FBI. Reżyser otrzymał wyrok, który odsiadywał w więzieniu do 2014 roku. Obecnie John McTiernan próbuje powrócić do reżyserii.

 Zobacz także: Ed Sheeran i Justin Bieber nagrali nową piosenkę „I Don't Care”. Czy będzie to kolejny hit?

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów