John Malkovich na pierwszych zdjęciach z planu "The New Pope". To on zastąpił Jude'a Law!

Julita Buczek 26.11.2018
The New Pope
Fotografia: Instagram @cinesi_che_non_sono_cinesi

Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia z planu nowej części serialu "The New Pope". W roli głównej obsadzono Johna Malkovicha!

W zeszłym roku dowiedzieliśmy się o tym, że nie zobaczymy w roli głównej Jude'a Law. Reżyser Paolo Sorrentino panuje stworzyć kontynuację swojego hitu. "The New Pope", taki tytuł ma nosić kontynuacja i opowiadać historię nowego namiestnika stolicy apostolskiej.

John Malkovich jako papież

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia z planu, a główną rolę zagra John Malkovich. W serialu "The New Pope" zobaczymy historię zupełnie inną niż w "Młodym Papieżu". W nowym serialu Sorrentino także zobaczymy Jude'a Law. W poprzedniej części aktor wcielał się w postać Lenny'ego Belardo, który przyjął imię Piusa XIII i co za tym idzie, został pierwszym amerykańskim papieżem w historii. Belardo bardzo często szokował i nie bał się kontrowersji. Jak dotąd nie wiemy, czy Law ponownie wcieli się w postać Belardo w nowej odsłonie serialu. 

Zobacz także: Wyciekł scenariusz do "Seksu w wielkim mieście 3". Umiera jedna z głównych postaci!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Największe gwiazdy światowego kina. To one przyciągały tysiące widzów przed duże ekrany, były inspiracją, wyznacznikiem stylu i urody.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów