Brigitte Bardot zachwycona polską aktorką. Joanna Opozda już niedługo wcieli się w legendę kina

Anna Respondek 06.11.2018
Brigitte Bardot
Fotografia: Everett Collection/East News

Bardot osobiście zaakceptowała kandydaturę Joanny Opozdy. 

Brigitte Bardot to prawdziwa legenda kina. Francuska aktorka w latach 50. i 60. ubiegłego wieku uznawana była za symbol seksu, a filmy z jej udziałem przynosiły olbrzymie zyski. Najbardziej znane tytuły to: "I Bóg stworzył kobietę", "Pogarda", "Na wypadek szczęścia" czy "Życie prywatne". Obecnie 84-letnia Bardot skupiła się na działalności na rzecz zwierząt i od wielu lat nie pojawia się już w nowych produkcjach. 

Joanna Opozda wcieli się w postać Brigitte Bardot

Choć nieczęsto widujemy Bardot na różnych galach, przemysł filmowy nie zapomniał o wielkiej gwieździe. Znany polski reżyser, Lech Majewski, postanowił wyprodukować film pod tytułem "Brigitte Bardot cudowna", który oparty jest na jego powieści. Akcja produkcji będzie rozgrywać się w połowie XX wieku. 

Jak się okazuje, w rolę Brigitte Bardot wcieli się Joanna Opozda. Aktora, znana z roli w serialu "Pierwsza miłość", swoim sukcesem pochwaliła się na Instagramie. 

Brigitte Bardot w filmie "Brigitte Bardot cudowna" w reżyserii genialnego Lecha Majewskiego! Ogromne wyzwanie, mnóstwo pracy, spełnienie moich najskrytszych marzeń! Nie dość, że gram u tak wybitnego reżysera ze znakomitą ekipą, to na dokładkę moje zdjęcia próbne zostały osobiście zaakceptowane przez samą Brigitte Bardot! Jestem przeszczęśliwa! Teraz już wiecie, dlaczego uczyłam się francuskiego - napisała.             

W kolejnym wpisie Opozda po raz kolejny podkreśliła, że Bardot osobiście zaakceptowała jej kandydaturę. Oglądała nie tylko zdjęcia polskiej aktorki, ale także nagrany casting. Co ważne, jeśli aktorka, o której ma być zrobiony film, żyje, musi wyrazić zgodę na to, aby inna aktorka wcielała się w nią w filmie czy na scenie. 

Wciąż ciężko mi uwierzyć w to, że legenda kina, ikona - Brigitte Bardot oglądała moje zdjęcia i mój casting. Osobiście zaakceptowała wybór mojej skromnej osoby do tej roli, ogromny zaszczyt. Życie potrafi zaskakiwać, jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa - podkreśliła. 

W produkcji pojawi się również Weronika Rosati, która wcieli się w Elizabeth Taylor, Andrzej Grabowski czy Magdalena Różdżka.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Brigitte Bardot to tylko jedna z wielu legend kina. Te kobiety rozkochały w sobie i inspirowały miliony ludzi na całym świecie:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów