Joanna Kulig w pierwszym wywiadzie po Oscarach 2019! "To największa przygoda mojego życia"

Paulina Ermel 25.02.2019
Joanna Kulig
Fotografia: Eastnews

Aktorka pojawiła się na gali rozdania Oscarów, a od razu po uroczystości udzieliła wywiadu. Zobaczcie, co powiedziała na temat wygranych i zmian, jakie zaszły w jej życiu.

Oscary 2019 za nami! I choć "Zimnej wojnie" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego nie udało się zdobyć żadnej statuetki, jesteśmy dumni, że była nominowana aż w trzech kategoriach. I także z tego, że w Dolby Theatre w Los Angeles reprezentował nas nie tylko Pawlikowski z żoną, ale również Tomasz Kot i... Joanna Kulig!

Do końca nie wiadomo było, czy polska aktorka pojawi się na gali rozdania nagród - w końcu niedawno przyszło na świat jej pierwsze dziecko. Kulig ostatecznie wybrała się na uroczystość, zachwyciła swoją kreacją, a w dodatku udzieliła szczerego wywiadu zaraz po imprezie.

Joanna Kulig w pierwszym wywiadzie po Oscarach 2019

Dziennikarzom udało się przez chwilę porozmawiać z Joanną Kulig po rozdaniu Oscarów. Zapytali aktorkę, jak wrażenia po gali. Powiedziała, że było bardzo wzruszająco, bo obsada mogła się tu spotkać w komplecie. Dodała też, że jest bardzo szczęśliwa - w końcu to pierwsza oscarowa gala, na której się pojawiła.

"Zimna wojna" nie otrzymała ani jednej statuetki podczas 91. rozdania Oscarów. Niestety została pokonana przez meksykańską produkcję pt. "Roma" w reżyserii Alfonso Cuaróna. Jak ten fakt oceniła Kulig?

"Roma" zabrała wszystkie nasze nominacje, co mogę powiedzieć. Ale to też piękny film! Dwa czarno-białe filmy, akurat szkoda, że w tym samym czasie są. Czasem tak bywa

Dziennikarze nie mogli nie zadać aktorce pytania o zmiany w jej życiu prywatnym. W końcu niedawno po raz pierwszy została mamą! Dopytywali przy okazji, czy plotki o tym, że już zostanie w USA, są prawdziwe.

Na razie skupiam się na macierzyństwie i cieszę się tym, co tutaj się dzieje i jestem naprawdę bardzo szczęśliwa. Przygoda od Cannes do tego momentu to największa przygoda mojego życia!

Kibicujecie Joannie?

Oscary 2019 za nami! Oglądaliście filmy, które w tym roku otrzymały wyróżnienie? Poznajcie 18 legendarnych filmów oscarowych, które warto zobaczyć chociaż raz w życiu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów