Joanna Kulig pojawi się w serialu Amazona. Wcieli się w matkę głównej bohaterki

Anna Respondek 11.10.2018
Joanna Kulig
Fotografia: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Zagraniczni producenci coraz częściej interesują się polską aktorką. 

Angaż do filmu "Zimna wojna" był dla Joanny Kulig prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zdolności aktorskie gwiazdy już od dawna były doceniane w Polsce, jednak produkcja Pawła Pawlikowskiego pozwoliła Kulig zaprezentować swój talent na prestiżowych europejskich festiwalach filmowych. 

Joanna Kulig w amerykańskim serialu Amazona

Sukces "Zimnej wojny" przełożył się na ciekawe propozycje pracy dla Kulig. Okazało się, że aktorka wystąpi w amerykańskim serialu Amazonu pod tytułem "Hannah". Fabuła produkcji będzie związana z popularnym filmem z 2011 roku, w którym grała między innymi Cate Blanchett, Eric Bana czy Saoirse Ronan

Serial opowiadać będzie o nastolatce, która przez ojca szkolona była na perfekcyjną zabójczynię. Kulig wcieli się w rolę matki głównej bohaterki. 

Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona. - Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało - Kulig zdradziła w rozmowie z dziennikarzami "Tele Tygodnia".

Serial kręcony był w Budapeszcie. W główną rolę wcieli się Esme Creed-Miles. W produkcji pojawi się również Joel Kinnaman znany między innymi z "Legionu samobójców" czy "House of Cards".

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie seriale są tak samo dobre jak zagraniczne. Widzowie postanowili wybrać 10 najlepszych propozycji:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów