Joanna Kulig doceniona przez kolejny zagraniczny tytuł! Fani są zachwyceni jej nowymi zdjęciami

Paulina Ermel 20.12.2018
Joanna Kulig
Fotografia: Rex Features/East News

Polska aktorka odnosi ostatnio same sukcesy! Tym razem pochwaliła się zdjęciem dla prestiżowego magazynu "Vanity Fair". Wow!

Jeszcze niedawno świętowaliśmy z Joanną otrzymanie "europejskiego Oscara" za rolę w kultowej "Zimnej wojnie". Teraz znów mamy powody do dumy i gratulacji. Polska aktorka wystąpiła właśnie w sesji dla magazynu "Vanity Fair". Zdjęciem pochwaliła się na swoim instagramowym profilu.

Kulig wrzuciła do sieci czarno-białe zdjęcie, promujące sesję dla "Vanity Fair". Obok fotografii pojawił się podpis, w którym czytamy, że w końcu "Zimną wojnę" można oglądać też w Stanach Zjednoczonych.

Joanna Kulig w "Vanity Fair"

Joanna Kulig, która niedługo też po raz pierwszy zostanie mamą, niedawno cieszyła się z kolejnej nagrody. Aktorka cały czas pnie się w górę, a rodacy jej kibicują. "Zimna wojna" otworzyła jej drzwi do niezwykłej kariery. Teraz kolejny krok - podbój Stanów Zjednoczonych! Jak możemy przeczytać na portalu Onet, aktorka tym razem podbija kolorową prasę - pojawiła się w "Vanity Fair" i zdjęcie z sesji udostępniła na Instagramie.

Jak można się domyślić, pod fotografią pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Kolejny sukces!

Pierwszy raz zobaczyłam Panią w "Sponsoringu" i od tej chwili wiem, że przed Panią wspaniała aktorska kariera!

Jestem taka dumna, widząc takie rzeczy!

A wam jak się podoba nowe zdjęcie Joanny?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Na rozdaniu Róż Gali 2018 pojawiła się m.in. Joanna Kulig. Ale nie tylko! Która z gwiazd zachwyciła podczas tego wydarzenia wspaniałą stylizacją? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów