Joanna Kulig szczerze o pracy w Hollywood! "Ludzie mają w sobie dużo strachu"

Joanna Kulig w czapce świętego Mikołaja i Rafał Zawierucha w okularach wieczorem w Hollywood na tle palm
Fotografia: Instagram/Joanna Kulig

Joanna Kulig podbija Hollywood! W jednym z ostatnich wywiadów aktorka szczerze opowiedziała o pracy w Los Angeles. Nie jest tak kolorowo jak mogłoby się wydawać.

Joanna Kulig podbiła serca hollywoodzkich gwiazd rolą Zuli w filmie "Zimna wojna". Teraz polska aktorka przebywa w Los Angeles, gdzie promuje produkcję Pawła Pawlikowskiego, która zdobyła aż 3 nominacje do Oscarów 2019! Kulig otrzymała angaż do serialu Amazona "Hannah". Gwiazda współpracuje z różnymi osobami z branży filmowej Hollywood. Ostatnio postanowiła szczerze opowiedzieć o tym w rozmowie z polskim "Vogue'em". Sądząc po jej słowach, nie wszystko jest tak kolorowe jak mogłoby się wydawać. 

Zobacz także: Czy "Zimna wojna" zdobędzie Oscara? Bukmacherzy nie pozostawiają wątpliwości

Joanna Kulig o pracy w Hollywood

Joanna Kulig już niedługo zostanie mamą, nie przeszkadza jej to jednak na zdobywanie kontaktów i rozwijanie swojej kariery. Wręcz przeciwnie! Aktorka jest bardzo aktywna zawodowo i pojawia się na wielu galach na czerwonym dywanie, mimo zaawansowanej ciąży. Dołączyła też do znanej agencji aktorskiej, w której są również m.in.: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Tom Cruise oraz Sharon Stone.

Kulig na co dzień współpracuje z różnymi aktorami hollywoodzkimi oraz wizażystami i fryzjerem Madonny. Wyniosła jednak z tego również smutne obserwacje.

Zauważyłam, że ludzie mają w sobie dużo strachu. Makijażysta mnie maluje, widzę przerażenie w jego oczach, ale ma uśmiech przyklejony do twarzy. Uważa, by nie popełnić błędu, bo obawia się, że zostanie zwolniony i przyjdzie ktoś nowy na jego miejsce - powiedziała Kulig w wywiadzie dla "Vogue'a". 

Okazuje się zatem, że amerykański sen wymaga wielu poświęceń i stresu. Z pewnością jednak warto wykorzystać swoje 5 minut, podobnie jak robi to Joanna Kulig, czy Rafał Zawierucha, który obecnie pracuje na planie filmu "Once upon a time in Hollywood" Quentina Tarantino.

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić!

Nie tylko Paweł Pawlikowski zasłynął w Polsce jako reżyser, który otrzymał nominację do Oscara! Oto wybitni Polacy, którzy byli docenieni przez Akademię.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów