Joanna Kulig po raz pierwszy na żywo wykonała utwór z "Zimnej wojny". Zachwyciła słuchaczy z USA

Anna Respondek 16.11.2018
Joanna Kulig
Fotografia: Rafal Oleksiewicz/REPORTER/EAST NEWS

Nagranie z występu robi w sieci furorę. 

Joanna Kulig obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie bierze udział w 32. AFI Fest - festiwalu Amerykańskiego Instytutu Filmowego. Gwiazda reprezentuje Polskę oraz znakomite dzieło Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Aktorka pojawia się na wszystkich ważnych wydarzeniach związanych z festiwalem, a także promocją "Zimnej wojny". Z tego względu Kulig podczas specjalnego pokazu produkcji zaśpiewała po raz pierwszy na żywo piosenkę "Dwa serduszka, cztery oczy". Jej wykonanie podbiło sieć. 

Joanna Kulig zaśpiewała na żywo "Dwa serduszka, cztery oczy"

Joanna Kulig bez wątpienia jest obecnie najsławniejszą polską aktorką młodego pokolenia. Gwiazda zachwyca nie tylko fanów, ale także aktorów światowego formatu. Podczas AFI Fest miała okazję po raz kolejny zaprezentować swój niezwykły talent wokalny. Kulig po raz pierwszy na żywo wykonała słynną piosenkę z "Zimnej wojny" pod tytułem "Dwa serduszka, cztery oczy". Swoim wykonaniem zachwyciła wszystkich i rozgrzała sieć do czerwoności. 

Film "Zimna wojna", z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem w rolach głównych, w grudniu trafi do amerykańskich kin i tym samym rozpocznie walkę o Oscara. Według ekspertów produkcja ma duże szanse za zdobycie statuetki w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Co więcej, mówi się również o tym, że Kulig ma szansę powalczyć o nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, konkurując z Nicole Kidman, Amy Adams czy Lady Gagą. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Które filmy w Polsce robią największą furorę? Te zdecydowanie mają duże grono fanów:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów