Joanna Kulig zachwycona nominacjami "Zimnej wojny" do Oscara! Zobaczcie jej reakcję

Paulina Ermel 23.01.2019
Joanna Kulig
Fotografia: Eastnews

Polska aktorka, która zagrała pierwszoplanową rolę w filmie Pawlikowskiego, nagrała wideo z gratulacjami dla twórców "Zimnej wojny". Musicie zobaczyć tę ekscytację!

"Zimna wojna" nominowana do Oscara aż w trzech kategoriach! Produkcja powalczy o statuetkę w kategoriach: "Najlepszy film nieanglojęzyczny", "Najlepszy reżyser" dla Pawła Pawlikowskiego i "Najlepsze zdjęcia" dla Łukasza Żala. Swoją ekscytacją podzielił się już reżyser filmu Paweł Pawlikowski. Do gratulacji przyłączyła się również Joanna Kulig, która wciela się w główną kobiecą postać produkcji!

Aktorka nagrała wideo, w którym gorąco gratuluje twórcom "Zimnej wojny" i trzyma kciuki za wygraną.

Joanna Kulig gratuluje "Zimnej wojnie"

Kulig nagrała wideo, w którym dziękuje swoim fanom za to, że trzymali kciuki także za jej nominację. Nie jest żadną tajemnicą, że wierni fani "Zimnej wojny" i Joanny liczyli, że ona również otrzyma szansę na zdobycie statuetki. Niestety tak się nie stało, ale "Zimna wojna" wciąż ma szansę otrzymać nagrodę w trzech kategoriach.

Zobacz także: Oscary 2019 już za chwilę! Sprawdź, gdzie obejrzeć galę!

Co takiego powiedziała Kulig w swoim nagraniu?

Kochani w LA jeszcze ciemno. Trzy nominacje dla „Zimnej Wojny”! Paweł gratuluję, Łukasz gratuluję! Dziękuję, że trzymaliście tak mocno kciuki za nas i byliście tak całym sercem z nami, kibicowaliście nam i to się czuło! Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie. „Zimna wojna”!

Trzymacie mocno kciuki za wygraną "Zimnej wojny"?

Przypominamy, że film otrzymał już Złotą Palmę w Cannes. O tym, czy zdobędzie także Oscara, przekonamy się już niebawem. 91. gala rozdania najbardziej prestiżowych nagród filmowych odbędzie się już 24 lutego 2019 roku. Nie możemy się jej doczekać!

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów