Kulig dołączyła do prestiżowej agencji aktorskiej! Są w niej również: Pitt, DiCaprio i Streep

Joanna Kulig w czarnym kostiumie przy mikrofonie
Fotografia: Rex Features/East News

Polska aktorka dołączyła właśnie do prestiżowego grona. Oprócz tego wymieniana jest jako jedna z kandydatek do tegorocznych Oscarów.

"Zimna wojna" odnosi kolejne sukcesy. Ostatnio została doceniona prestiżową nagrodą przyznawaną przez amerykańskich krytyków. W świecie filmowym spekuluje się, że film Pawła Pawlikowskiego ma ogromne szanse na otrzymanie Oscara 2019. To jednak nie tylko sama produkcja święci triumfy, ale również aktorzy, którzy w niej zagrali. Przede wszystkim Joanna Kulig, która stworzyła postać Zuli i zachwyciła zagraniczną widownię. Czy teraz zrobi karierę w Stanach Zjednoczonych? Wszystko na to wskazuje!

Joanna Kulig w prestiżowej agencji aktorskiej

Portal Onet.pl podał informację o tym, że Joanna Kulig dołączyła właśnie do jednej z najbardziej prestiżowych amerykańskich agencji aktorskich. Jest to agencja CAA, pod której skrzydłami są również: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Tom Cruise oraz Sharon Stone. Informację o dołączeniu polskiej aktorki do tego wyjątkowego grona potwierdziła w rozmowie z Onetem przedstawicielka polskiej agencji reprezentującej gwiazdę. Bez wątpienia Joanna Kulig wykorzystuje swoje 5 minut!

"Zimna wojna" premierę w Stanach Zjednoczonych będzie miała 21 grudnia. Film jest polskim kandydatem do Oscara i ubiega się obecnie o nominację. W związku z tym Joanna Kulig przebywa w Stanach Zjednoczonych i promuje produkcję Pawlikowskiego. W świecie filmowym spekuluje się, że również sama aktorka ma ogromne szansę na zdobycie indywidualnej nagrody. Jej nazwisko wymieniane jest obok Lady Gagi, Amy Adams i Nicole Kidman jako faworytek do tegorocznej nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. W tym roku zarówno filmy polskie, jak i polscy aktorzy napawają nas dumą.

Zobacz także: "Zimna wojna" już wkrótce w telewizji! Kiedy i gdzie obejrzysz film Pawlikowskiego?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku 

Na jedne filmy ochoczo chodzimy do kina, inne nieco mniej do nas przemawiają. Te produkcje cieszyły się największą popularnością wśród polskich widzów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów