24.08.2017 09:42

Joanna Koroniewska wraca do "M jak miłość"? Wiemy, kiedy znów pojawi się wątek serialowej Małgosi

Powrót aktorki z pewnością byłby niemałym zaskoczeniem :-) 

Joanna Koroniewska

Fotografia: East News

Joanna Koroniewska z serialem "M jak miłość" związana była od 2000 roku. 4 lata temu zdecydowała się odejść z produkcji, w której wcielała się w postać Małgorzaty Chodakowskiej, córki Barbary i Lucjana Mostowiaków. Scenarzyści wysłali jej postać do Stanów Zjednoczonych, tym samym nie zamykając jej drogi powrotu. 

W ostatnim odcinku przed wakacjami Wojtkowi, który gra syna Chodakowskiej, wydawało się, że widzi swoją matkę. Wówczas Karolina Baranowska z firmy produkującej serial w rozmowie z Party.pl przyznała, że faktycznie taka sytuacja miała miejsce, ale nie może zdradzić, czy postać Małgosi wróci do serialu. Wyznała jedynie, że na fanów serialu czeka wiele niespodziewanych zwrotów akcji. 

Joanna Koroniewska na planie serialu "M jak miłość"

Joanna Koroniewska na planie serialu "M jak miłość" 

Fotografia: East News

Wielki powrót? 

Teraz, jak donosi "Świat Seriali", wątek Małgorzaty Mostowiak powraca na mały ekran. Zgodnie z doniesieniami gazety, w 1314 odcinku (14 września) Małgosię odwiedzi w ośrodku terapeutycznym w Stanach Zjednoczonych jej siostra, Marta (Dominika Ostałowska). Po powrocie do Polski, Marta spotka się z matką i siostrą i opowie o złym stanie zdrowia Małgosi. 

"

Najmłodsza siostra nadal nie ma kontaktu z otoczeniem, choć w ośrodku trzyma listy i zdjęcia, które przez lata wysyłali jej rodzice - donosi "Świat Seriali", a jego wypowiedź przytacza Plotek.pl.  "

Czy to oznacza, że Joanna Koroniewska zdecydowała się wrócić do serialu? Czas pokaże. Dla fanów serialu byłby to faktycznie niespodziewany zwrot akcji. A może w jej postać wcieli się zupełnie inna aktorka? :-) 

Oglądasz "M jak miłość"?