Jest sposób na to, żeby korzystać z Showmax.com przez rok całkowicie za darmo

Redakcja 17.05.2017
Reklama serwisu VOD ShowMax
Fotografia: East News

Zainteresowani ofertą muszą się śpieszyć. Promocja wygasa z końcem czerwca. 

Play dla swoich klientów przygotował doskonałą promocję. Mogą korzystać z Showmax przez rok, bez żadnych opłat. 

Promocja jest dostępna od połowy maja i potrwa do 30 czerwca 2017 roku. Ci, którzy mają umowę abonamentową z operatorem Play, mogą w tych dniach uruchomić taryfę i cieszyć się bezpłatnym dostępem do biblioteki filmów i seriali, które oferuje Showmax.

Skierowana jest ona zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Muszą jednak korzystać z określonych ofert. W przypadku klienta indywidualnego, trzeba mieć wykupioną jedną z nich: Formuła Solo M, Formuła Solo L, SIM Rodzina, SIM Duet, SIM Formuła Rodzina, SIM Formuła Rodzina Unlimited, SIM Rodzina Formuła Unlimited GB, Formuła Smartfon Unlimited 59,99, Formuła Unlimited 49,99, Formuła Smartfon Unlimited 99,99 i Formuła Smartfon Unlimited 69,99. 

W przypadku klientów biznesowych z promocji mogą skorzystać ci, którzy posiadają: SIM Formuła Bizbox, SIM Formuła Komfort Unlimited GB dla Firm, SIM Formuła Komfort Unlimited dla firm, SIM Formuła Komfort dla Firm, Formuła Smartfon Unlimited 59,99 dla firm, Formuła Smartfon Unlimited 79,99 dla firm, Formuła Europa Unlimited dla firm, Formuła 4.0 Unlimited dla firm, Formuła Smartfon VIP dla firm, Biznes Plan Pakiet 10, Biznes Plan Pakiet 25 i Biznes Plan Pakiet Unlimited. 

Jak zauważa portal Spidersweb.pl, można wywnioskować, że Play nie pozwala na skorzystanie z darmowego dostępu do Showmax wyłącznie osobom opłacającym najniższy abonament. 

Oferta Play
Fotografia: promocje.play.pl/showmax/

Oferta Play

Jak włączyć Showmax za darmo? 

Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby cieszyć się możliwością oglądania filmów i seriali, które oferuje Showmax. Po wejściu na stronę internetową Showmax.com, wybieramy opcję "Przez rok w promocji Play". Następnie klikamy "Aktywuj dostęp". Po założeniu konta w Showmax.com, wpisujemy swój numer telefonu i oczekujemy na otrzymanie SMS z kodem aktywacyjnym, który wpisujemy na stronie. Po chwili będziemy mogli w pełni korzystać z oferty Play i Showmax. 

Niestety, jak wszystkie promocje i ta kiedyś się kończy. Po roku bezpłatnego korzystania z oferty subskrypcja automatycznie przedłuży się i będziemy musieli zapłacić za nią 19,99 złotych za każdy miesiąc. Dobra wiadomość jest taka, że w każdej chwili można z niej zrezygnować. 

Showmax na polskim rynku zadebiutował w lutym 2017 roku. To platforma umożliwiająca dostęp do polskich i zagranicznych seriali i filmów, która błyskawicznie zdobyła popularność. To przede wszystkim zasługa serialu "Ucho Prezesa", który został przyjęty pod skrzydła serwisu. Za pośrednictwem platformy możemy także obejrzeć najnowszy film Patryka Vegi "Czerwony punkt" z Ewanem McGregorem w roli głównej. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów