Jest już zwiastun serialu TVN na podstawie książki Remigiusza Mroza!

Sylwia Kropiewnicka 19.12.2018
Magdalena Cielecka
Fotografia: Instagram.com/serial_chylka

W sieci pojawił się właśnie zwiastun serialu, który powstał na podstawie książki „Zaginięcie” Remigiusza Mroza. To prawdziwa gratka dla fanów twórczości pisarza.

Remigiusz Mróz to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych, polskich pisarzy ostatnich lat. Jego powieści cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, nic więc dziwnego, że pojawił się pomysł, aby jedną z nich zekranizować. Serial "Chyłka Zaginięcie" będzie pokazywał losy jednej z bohaterek powieści – Joanny Chyłki. Produkcja będzie dostępna od 26 grudnia na platformie player. pl.

„Chyłka Zaginięcie”

Najnowsza produkcja stacji TVN, czyli serial „Chyłka Zaginięcie” to siedmioodcinkowy cykl, który wyreżyserował Łukasz Palkowski. Palkowski jest twórcą takich hitowych produkcji, jak m.in. „Najlepszy”, „Bogowie” oraz seriale „Diagnoza” czy „Belfer”.

Fabuła serialu powstała na podstawie książki „Zaginięcie” Remigiusza Mroza.

Główna bohaterka pojawiła się w ośmiu powieściach autora. Joanna Chyłka to bezkompromisowa prawniczka, a przy tym miłośniczka steków i klasycznego rocka.

Sztab prawników zajmuje się skomplikowaną sprawą – tajemniczym zaginięciem 3-latki. Z racji na to, że w toku śledztwa policji nie udało się ustalić żadnych dowodów, które wskazywałyby na porwanie, głównymi podejrzanymi w sprawie stają się rodzice dziewczynki. Chyłka wraz z Oryńskim decydują się podjąć obrony małżeństwa.

Obsada serialu

Na ekranie obok Magdaleny Cieleckiej i Filipa Pławiaka, zobaczymy także Jakuba Gierszała, Katarzynę Warnke, Mirosława Bakę, Artura Żmijewskiego, Piotra Głowackiego, Piotra Stramowskiego czy Szymona Bobrowskiego.

Na oficjalnym koncie produkcji na Instagramie pojawiło się wiele materiałów z powstawania serialu. 

Produkcję będzie można oglądać od 26 grudnia na platformie player.pl.

Zobacz także:  „Kobiety mafii 2”. Patryk Vega zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy często pojawiają się na ściankach. Które z nich wypadły najlepiej na Różach Gali 2018?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów