Jest już polski zwiastun filmu "Sprzymierzeni". "Obserwują nas. Pocałuj mnie"

Paulina Szestowicka 06.10.2016
"Sprzymierzeni"
Fotografia: www.youtube.com

Dwa tygodnie po premierze anglojęzycznego trailera, została opublikowana wersja w polskiej wersji językowej. 

Zwiastun filmu "Sprzymierzeni" ("Allied") w polskiej wersji językowej trafił do sieci. Romantyczna opowieść rozgrywa się w czasach II wojny światowej, a w rolach głównych występują Brad Pitt i Marion Cotillard

Anglojęzyczny trailer miał premierę 21 września 2016 roku, czyli dosłownie chwilę po tym, jak do mediów trafiła informacja, że Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się. Według niektórych gazet, powodem rozpadu małżeństwa miał być romans między aktorem i właśnie jego koleżanką z planu filmowego. Szybko się jednak okazało, że to tylko niesprawdzone informacje. Marion Cotillard zapewniła, że jest w szczęśliwym małżeństwie i niebawem ze swoim mężem zostaną rodzicami. 

Można by pomyśleć, że producenci nie mogli wymarzyć sobie lepszej reklamy. Jednak film "Sprzymierzeni" i bez zamieszania medialnego wokół aktorów miałby szansę stać się jednym z przebojów kinowych nadchodzącego roku. Za kamerą stanął Robert Zemeckis, a scenariusz napisał Steven Knight. Scenografia, jak i kostiumy są dopracowane z niezwykłą precyzją, a w fabule nie brakuje zwrotów akcji i wielu emocjonujących momentów.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów