Jennifer Aniston zagra w serialu pierwszy raz od "Przyjaciół". Razem z nią wystąpi inna aktorka z kultowej produkcji

Anna Respondek 09.11.2017
"Przyjaciele"
Fotografia: Youtube/Favorite Videos

Scenariusz napisze twórca "House of Cards".

Jennifer Aniston po raz ostatni w serialu w roli głównej pojawiła się w ostatnim odcinku "Przyjaciół". Od tego czasu występowała w tego typu projektach jedynie gościnnie. Wygląda na to, że w najbliższym czasie wszystko się zmieni. 

Aniston, wraz z koleżanką po fachu, Reese Witherspoon nie tylko zagrają główne role w serialu, ale także go wyprodukują. Pisaniem scenariusza zajmie się Jay Carson znany z "House of Cards". Na ten moment Apple zamówiło już dwa sezony, choć serial nie ma jeszcze tytułu.

Jak donosi portal Hollywoodreporter.com, produkcja pokaże, jak wyglądają od kuchni programy śniadaniowe i jakim wyzwaniom muszą sprostać dziennikarze. Całość powstanie na podstawie książki Briana Steltera "Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV". 

Aniston i Witherspoon spotkają się na planie serialu po raz pierwszy, odkąd w "Przyjaciołach" zagrały siostry. O nowym projekcie na swoim Instagramie napisała Reese Witherspoon. 

Jestem taka podekscytowana ponownym spotkaniem z jedyną w swoim rodzaju Jennifer Aniston w nowym show dla Apple. Nie mogę się doczekać, aż to zobaczycie - napisała. 

Jesteście ciekawi tej produkcji? 

rea
Fotografia: Instagram/reesewitherspoon
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów