Jennifer Aniston i Brad Pitt we wspólnym projekcie! Pierwszy raz po 19 latach spotkają się na ekranie

Jennifer Aniston i Brad Pitt całujący ją w czoło w okularach na ściance w 2000 roku
Fotografia: Abaca/EAST NEWS

Jennifer Aniston i Brad Pitt znów razem na ekranie i to pierwszy raz od 19 lat! Wezmą udział we wspólnym projekcie.

Choć Jennifer Aniston i Brad Pitt prywatnie nie wrócili do siebie (a przynajmniej oficjalnie), teraz nadchodzi prawdziwa niespodzianka dla fanów tej pary! Okazuje się bowiem, że mają razem wystąpić na ekranie i to pierwszy raz od 19 lat. Jak podają zagraniczne media, oboje właśnie dołączyli do gwiazdorskiej ekipy, która weźmie udział w czytaniu scenariusza do nowej wersji wielkiego hitu filmowego z 1982 roku, pt.: "Beztroskie lata w Ridgemont High". Poznajcie szczegóły!

Zobacz także: Brad Pitt wyrzucił Jennifer Aniston z domu?! "Potrzebuje więcej beztroski"

Jennifer Aniston i Brad Pitt w jednym filmie! Pierwszy raz od 19 lat

Całe wydarzenie będzie transmitowane online.

"Beztroskie lata w Ridgemont High" to film z 1982 roku, dzięki któremu Sean Penn zrobił światową karierę. Teraz, z okazji 38. rocznicy premiery, odbędzie się charytatywne czytanie scenariusza z gwiazdorską obsadą! 

Tym samym na ekranie pojawią się właśnie Sean Penn, ale także m.in.: Julia Roberts, Morgan Freeman, Matthew McConaughey, jak również Jennifer Aniston i Brad Pitt!

To właśnie ta ostatnia dwójka najbardziej elektryzuje widzów. Byli małżonkowie wystąpią bowiem razem na ekranie pierwszy raz od 19 lat!

O tym, kto wcieli się w jaką postać, przekonamy się dopiero podczas transmisji online. Wydarzenie odbędzie się 20 sierpnia o godzinie 18:00 czasu pacyficznego (godz. 3:00 w Polsce). Całe wydarzenie ma nagłośnić działania REFORM Alliance oraz organizacji CORE, której współzałożycielem jest Sean Penn. To właśnie na stronie tej organizacji na Facebooku będzie można obejrzeć nagranie z czytania scenariusza. 

Zobacz także: Jennifer Aniston ma sobowtórkę! Ta kobieta do złudzenia przypomina aktorkę

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów