Jamie Dornan w filmie „Robin Hood: Początek”. Kogo zagra?

Sylwia Kropiewnicka 29.11.2018
Jamie Dornan na czerwonym dywanie
Fotografia: Shutterstock

Jamie Dornan, który szerszej publiczności dał się poznać dzięki roli w „50 twarzach Greya”, teraz pojawi się na wielkim ekranie w nowym „Robin Hoodzie”. Kogo zagra?

Jamie Dornan stał się rozpoznawalny, dzięki głównej roli męskiej w filmie „50 twarzy Greya”. Film, który powstał na podstawie światowego bestsellera, zapewnił aktorowi masę fanek i otworzył drzwi do Hollywood. Aktor to wykorzystał i teraz ponownie będzie można go zobaczyć na wielkim ekranie. Nowa produkcja z Jamiem Dornanem, czyli film „Robin Hood: Początek”, trafi do kin 29 listopada. Czy postać grana przez Dornana spodoba się jego fankom tak bardzo jak filmowy Christian Grey?

Zobacz także: Zagraniczny sukces polskiego aktora! Będziecie pod wrażeniem

Jamie Dornan w filmie „Robin Hood: Początek”

W najnowszej produkcji Jamie Dornan wciela się w rolę Szkarłatnego Willa – buntownika, który zrobi wszystko, aby ludności Nottingham żyło się lepiej. Postać grana przez Dornana nie jest fanem Robin Hooda i zastanawia się, czy warto mu zaufać.

Aktor na swoim Instagramie zamieścił kadry z filmu.

Kariera Jamiego Dornana

Jamie Dornan z mało znanego aktora stał się gwiazdą światowego kina za sprawą filmu "50 twarzy Greya". Film wzbudzał kontrowersje na długo przed tym, zanim pojawił się w kinach. Rozgłos zapewnił aktorowi bardzo dużą rozpoznawalność i rzesze fanek. 

Wcześniej Jamie Dornan był modelem i występował m.in. w kampanii Calvina Kleina.

Gwiazdor nie poprzestaje na roli Christiana Greya. Teraz aktor nie może narzekać na brak zainteresowana ani ze strony fanów, ani mediów, ani na brak propozycji filmowych.

Jamie Dornan zdecydował się zagrać Szkarłatnego Willa w najnowszej odsłonie filmu o przygodach Robin Hooda. 

Czy Jamie Dornan będzie przekonujący w nowej roli? Każdy z nas już może to ocenić. Film "Robin Hood: Początek" w kinach od 29 listopada.

Zobacz także: Nadchodzi "Pięćdziesiąt twarzy Greya" dla nastolatków! Zobaczcie zwiastun filmu "After"

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Przeczytaj więcej

Więcej newsów