James Dean zagra w filmie 64 lata po swojej śmierci

James Dean w skórzanej kurtce na czarno-białym zdjęciu
Fotografia: Album Online/East News

James Dean był gwiazdorem tuż po II wojnie światowej. Niestety zmarł w wieku 24 lat. Teraz pośmiertnie powróci na ekrany w najnowszym filmie wojennym!

James Dean był znanym na całym świecie aktorem, jednak zginął bardzo młodo. W 1955 roku uległ wypadkowi samochodowemu. Miał wtedy zaledwie 24 lata. Co ciekawe, James Dean nie miał na swoim koncie wielu ról kinowych. Zagrał w zaledwie trzech filmach, które przyniosły mu popularność, takich jak: "Buntownik bez powodu", "Na wschód od Edenu" i "Olbrzym". Zagraniczne media podają, że najnowszy film z jego udziałem, będzie czwartym w karierze aktora.

Zobacz także: Stan Catherine Deneuve jest poważniejszy, niż wczoraj podano. Rodzina aktorki wydała oświadczenie

James Dean zagra w filmie 64 lata po swojej śmierci

"Finding Jack" to nowy film wojenny, którego akcja będzie się działa podczas konfliktu w Wietnamie. Okazuje się, że jedną z ról w filmie ma zagrać pośmiertnie James Dean.

Jak donosi Onet, twórcy zamierzają zbudować cyfrową postać aktora. Dzięki temu znów będziemy mogli zobaczyć Jamesa Deana na ekranie, choć gwiazdor nie żyje od 64 lat. Jest to praktyka znana już ze świata muzyki. W trasę koncertową wyruszy hologram Whitney Houston. Identyczna sytuacja miała mieć miejsce z Amy Winehouse

Zagraniczne media podają, że będzie to czwarty film w karierze Jamesa Deana. Choć aktor miał na swoim koncie więcej ról, w większości były one telewizyjne lub poboczne. Trzy wyżej wymienione filmy dały mu ogromną sławę na całym świecie.

Jesteśmy ciekawi zatem filmu "Finding Jack". Z pewnością wiele osób pójdzie na seans do kina przede wszystkim ze względu na Jamesa Deana na ekranie.

Zobacz także: Oscary 2020 nadchodzą wielkimi krokami. Co już wiemy o uroczystości?

Lubisz oglądać filmy? Jesteś pewny, że znasz wszystkie klasyki filmowe? W takim razie ten QUIZ jest właśnie dla Ciebie! Zobacz kadr z filmu i sprawdź, czy wiesz z jakiej popularnej produkcji pochodzi!

Rozwiąż quiz

Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: EastNews

1. Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów