Książę Karol odwiedził plan nowego filmu o Jamesie Bondzie

Paulina Ermel 21.06.2019
Książę Karol i Daniel Craig
Fotografia: facebook.com/TheBritishMonarchy/

Nie od dziś wiadomo, że następca brytyjskiego tronu uwielbia serię filmów o agencie 007. Zobaczcie, jakie niespodzianki czekały na niego na planie!

Już niebawem będziemy mogli obejrzeć kolejną część przygód o agencie specjalnym 007, którego rola znów przypadła Danielowi Craigowi. James Bond po raz kolejny pojawi się w kinach, ale wciąż trwają zdjęcia do tej produkcji.

Plan filmowy kolejnej części James Bonda postanowił odwiedzić sam książę Karol! Z kim spotkał się na planie i co ciekawego oglądał?

James Bond: książę Karol odwiedził plan filmowy

Książę Karol nigdy nie ukrywał, że lubi przygody Jamesa Bonda. Następca brytyjskiego tronu wybrał się z wizytą do Pinewood Studios pod Londynem. Tutaj spotkał się m.in. z Danielem Craigiem, który w ostatnich latach gra postać agenta specjalnego angielskiej królowej.

Książę Walii miał okazję obejrzeć samochody, jakimi będzie się poruszał w nowej części Bond. Następca tronu spotkał się również z Ralphem Fiennesem, czyli filmowym M. Panowie udali się do jego filmowego biura.

Z kolei z aktorką Naomie Harris książę oglądał kręcenie jednej ze scen. Zdjęciami z ekscytującej wizyty pochwalili się zarówno twórcy produkcji, jak i rodzina królewska.

Przypominamy, że nowy film o Jamesie Bondzie będziemy mogli obejrzeć w kwietniu 2020 roku. W obsadzie znaleźli się nie tylko Daniel Craig i Ralph Fiennes, ale też nagrodzony Oscarem Rami Malek.

Jeżeli szukacie inspiracji filmowych na wieczór, mamy coś specjalnie dla was! Poznajcie 10 najpopularniejszych filmów w polskim kinie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów