Szroeder i Siwiec w filmie o gangsterach! Zobacz zwiastun "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Marcin Kowalczyk i Natalia Szroeder w kadrze z filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"
Fotografia: Materiały prasowe/NEXT FILM

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to nowy film twórców "Underdoga" z interesującą obsadą! Zobacz zwiastun i sprawdź, kiedy wejdzie na ekrany kin.

Gorąca obsada, mocny temat oparty na faktach, a do tego trzymające w napięciu sceny akcji. Już sam zwiastun filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", który właśnie ukazał się w sieci, zrobił na nas wrażenie. Mamy nadzieję, że cały film będzie tak mocny, jak jego zapowiedź. Co już wiemy o produkcji? Zobaczcie, o czym opowie film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" i sprawdźcie jego obsadę oraz datę premiery.

Zobacz także: "Futro z misia" - gwiazdorska obsada w nowym zwiastunie komedii!

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": o czym jest film? 

Akcja filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" rozpocznie się w latach 70-tych. Tak samo jest ze zwiastunem. Poznajemy wówczas głównego bohatera w dzieciństwie i dowiadujemy się, że już wtedy wiedział, że uwielbia smak adrenaliny. Z upływem lat zachodzi w nim przemiana i zaczyna odczuwać także pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozkwita jego gangsterski talent i w pewnym momencie tworzy swoją grupę gangsterów, która tworzy wraz ze swoimi przyjaciółmi.

To także historia o miłości w czasach, kiedy emocje nie powinny brać góry nad rozsądkiem. Główny bohater zakocha się bez pamięci, co może być dla niego zgubne. 

Jak zostałem gangsterem" to ballada gangsterska okraszona sporą ilością humoru, opowiadana z perspektywy człowieka, który na przełomie XX i XXI wieku zajmował się bandytką w Polsce. To pełna zwrotów akcji historia o dochodzeniu do władzy i wielkich pieniędzy w świecie, gdzie charakter i siła znaczą mniej niż lojalność i przyjaźń. Tworząc własną grupę przestępczą można wiele zyskać i bardzo wiele stracić - mówi Marcin Kowalczyk, odtwórca głównej roli w produkcji. 

To właśnie emocje i takie uczucia jak miłość oraz przyjaźń będą targały głównym bohaterem i sprawią, że będzie rozerwany pomiędzy lojalnością a interesem. Dlatego też dokładnie do tego filmu pasuje hasło, jakie pojawia się w zwiastunie: "A co ty byś zrobił dla miłości?". To właśnie do odpowiedzi na nie zachęci nas produkcja.

Zobacz także: Justyna Steczkowska w polskiej komedii "Jak poślubić milionera"! Zagra u boku Wieniawy, Sochy i Foremniak

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": obsada

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to przede wszystkim plejada polskich gwiazd na ekranie. W filmie zagrają m.in.: Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior, Adam Woronowicz, Waldemar Kasta oraz Piotr Rogucki

Co ciekawe, dwie duże role w filmie otrzymały Natalia Szroeder oraz Natalia Siwiec, które na co dzień nie zajmują się aktorstwem. Jesteśmy zatem bardzo ciekawi ich kinowego debiutu.

Za film odpowiada reżyser, który stworzył także głośną produkcję o MMA, pt. "Underdog", Maciej Kawulski.

Lubię filmy, w których kamera idzie za bohaterem, filmy o emocjach, zwłaszcza tytuły, które opowiadają o męskich emocjach. Przy okazji premiery "Underdoga" podkreślaliśmy, że ten film nie jest o MMA, tylko o miłości i przyjaźni ludzi, którzy na co dzień zajmują się MMA. Podobnie jest z filmem "Jak zostałem gangsterem", to opowieść o miłości i przyjaźni ludzi, którzy są gangsterami, robią złe i okrutne rzeczy - mówi Kawulski.

Reżyser dodaje, że film jest przede wszystkim dla tych, którzy chcą zobaczyć, jak wyglądał światek przestępczy w Polsce lat 90. 

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": zwiastun i data premiery

Premiera "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" przewidziana jest na 3 stycznia. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun filmu.

Zobacz także: TOP filmy akcji. 40 najlepszych w historii kina

Uwielbiasz oglądać polskie filmy? Nasza rodzima kinematografia nigdy ci się nie nudzi? W takim razie ten quiz jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj rozpoznać film po jednym kadrze.

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów