Jak zmienił się Kostek z "Listów do M."? Kuba Jankiewicz ma już 16 lat!

Zuzanna Morska 06.12.2019
Kadr z filmu "Listy do M."
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

Pamiętacie Kostka z kultowego filmu świątecznego "Listy do M."? Zobaczcie, jak zmienił się grający go aktor!

Aż trudno uwierzyć, że od premiery kultowego polskiego filmu świątecznego pt. "Listy do M." mija już 8 lat! Produkcja weszła do kina w 2011 roku i podbiła serca tysięcy Polaków. Nic dziwnego - to zlepek historii różnych osób, których losy przecinają się w Boże Narodzenie.

Do dzisiaj chętnie wracamy do tego filmu, kiedy tylko zbliżają się święta. A pamiętacie aktorów, którzy w nim grali? Niektórzy z nich bardzo się zmienili. Przypomnijcie sobie Kostka Koniecznego - syna jednego z głównych bohaterów, Mikołaja Koniecznego, granego przez Maciej Stuhra. Dzisiaj aktor w niczym nie przypomina słodkiego 8-latka! Jak wygląda Kuba Jankiewicz? Sami zobaczcie!

Jak zmienił się Kostek z "Listów do M."

Kostek Konieczny był synem Mikołaja Koniecznego - znanego radiowca, granego przez Maciej Stuhra. W filmowym hicie zagrał go Jakub Jankiewicz. Wcielił się on w postać błyskotliwego kilkulatka, którego wychowuje wyłącznie tata, Mikołaj Konieczny.

Mikołaj Konieczny z kolei jest radiowcem i w święta Bożego Narodzenia pracuje. W filmie pokazane jest, że chłopiec w takiej sytuacji musi sobie radzić w domu sam.

Pamiętacie tego uroczego dziecięcego aktora, który podbił serca wielu osób w całym kraju? Dzisiaj Jakub Jankiewicz ma już 16 lat i całkiem aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad 6 tysięcy osób.

Trzeba też przyznać, że od tamtej pory bardzo wydoroślał i nie przypomina już małego filmowego Kostka.

Sami zobaczcie!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów