"Jak stracić chłopaka w 10 dni" powraca jako serial! Kiedy premiera?

Natalia Nowecka 02.08.2019
Foto: Everett Collection/Eastnews
Fotografia: Foto: Everett Collection/Eastnews

Jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych powróci w formie serialu. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie?

"Jak stracić chłopaka w 10 dni" to kultowa komedia romantyczna, w której wystąpili Kate Hudson i Matthew McConaughey. Popularny film Donalda Petrie doczeka się rebootu w formie serialu. Kiedy możemy spodziewać się premiery i kto wystąpi w nowej wersji?

"Jak stracić chłopaka w 10 dni" powraca!

"Jak stracić chłopaka w 10 dni" to historia Andie, która pisze artykuł, w związku z którym, w ciągu 10 dni ma sprawić, aby nowo poznany facet ją rzucił. Wybór pada na Bena, który z kolei założył się z szefem, że jego kolejny związek przetrwa dłużej niż poprzednie.

Za powstanie serialowego rebootu odpowie platforma streamingowa Quibi. Produkcja ma być uwspółcześnioną wersją historii znanej z oryginału. Opowie historię felietonistki i kierownika ds. reklamy, którzy mają za zadanie udowodnić, że potrafią być monogamistami. Okazuje się to jednak trudniejsze, niż sugerowała Andie Anderson (bohaterka filmu).

Serial nie otrzymał jeszcze oficjalnego tytułu. Nie znamy również daty premiery, ani członków obsady. Wiemy jedynie, że za scenariusz odpowie Guy Branum. Pracował on wcześniej między innymi przy serialach "The Mindy Project" i "Awkward".

Zobacz też: 40 najlepszych komedii romantycznych

Lubisz seriale komediowe? Należysz do wielbicieli "Przyjaciół"? Jeśli tak, koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, który z bohaterów serialu jest twoją bratnią duszą!

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą
Rozwiąż quiz

Który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą?

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą

1. Na co wydałbyś wygrane 1000 złotych w loterii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów