Wiedzieliście, że Robin Williams miał córkę? Wyrosła na piękną kobietę

Magdalena Barszczak 02.04.2019
Robin Williams z córką Zeldą
Fotografia: East News

Zelda Williams poszła w ślady ojca i została aktorką. Jak wygląda dziś? 

Od samobójczej śmierci Robina Williamsa minęło już prawie 5 lat. Znany aktor zmagał się z otępieniem z ciałami Lewy'ego, schorzeniem neurodegeneracyjnym, często mylonym z chorobą Alzheimera. Fani aktora wciąż nie mogą przeboleć tej straty. Niewiele osób wie, że Williams osierocił troje dzieci. Jedno z nich, córka Zelda, poszła w ślady ojca i została aktorką.

Córka Robina Williamsa - kim jest?

Zelda Williams to owoc drugiego małżeństwa aktora z Marshą Garces. 29-latka nie jest jedynaczką. Ma jeszcze rodzonego brata Cody'ego i przyrodniego - Zachary'ego, pochodzącego z pierwszego związku Williamsa z Valerie Velardi.

Zelda odziedziczyła talent po tacie. Na ekranie pojawiła się już w wieku 5 lat. Zdążyła zagrać razem z ojcem w filmie "Głowa do góry" z 2004 roku. 7 lat później wystąpiła z Williamsem w reklamie gry Nintendo 3DS „The legend of Zelda:Ocarina of Time 3D”. To właśnie jej zawdzięcza swoje oryginalne imię.

Mama Zeldy, Marsha ma korzenie filipińskie i fińskie. Ta niespotykana mieszanka odpowiada za oryginalną urodę Zeldy. W roku 2007 córka Williamsa pojawiła się na 100. miejscu prestiżowego rankingu „Najpiękniejsi ludzie” w magazynie „People”.

29-latka deklaruje się jako osoba biseksualna. Była związana m.in. z aktorem Jacksonem Haywoodem.

Podobnie jak sławny tata Zelda jest bardzo emocjonalna, czego ujście daje w mediach społecznościowych, publikując bardzo osobiste wpisy. Często wspomina zmarłego ojca. Z Robinem Williamsem łączyła ją wyjątkowa więź. To symboliczne, że ostatni wpis na Instagramie, aktor poświęcił właśnie jej. "Zawsze będziesz moją maleńką dziewczynką" - napisał.

Zobacz także: Fani Jacksona zarzucają bohaterowi "Leaving Neverland" kłamstwo. Ten się broni

Pamiętacie te gadżety? Bez którego nie mogliście się obyć?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów