Pamiętacie filmową córkę Jude'a Law z "Holiday"? W niczym nie przypomina uroczej Sophie!

Paulina Ermel 23.12.2019
Kadr z filmu "Holiday"
Fotografia: Eastnews

Dzisiaj filmowa Sophie ma 20 lat i diametralnie zmieniła wizerunek!

Pamiętacie kultowy film romantyczny pt. "Holiday" z 2006 roku? Ta piękna historia o odnajdywaniu miłości w święta Bożego Narodzenia podbiła serca tysięcy widzów na całym świecie. Do dzisiaj chętnie wracają oni do oglądania filmu o losach Iris (Kate Winslet), Amandy (Cameron Diaz), Grahama (Jude Law), Milesa (Jack Black) i innych bohaterów "Holiday".

A zastanawialiście się kiedyś, jak dzisiaj wyglądają aktorzy, którzy zagrali w tej produkcji? Niektórzy z nich bardzo się zmienili! Spójrzcie tylko, jak wyrosła filmowa Sophie!

Jak dziś wygląda Sophie z filmu "Holiday"

Amanda, którą w filmie gra Cameron Diaz, wyjeżdża do uroczego domku położonego w małej angielskiej miejscowości. Z kolei właścicielka tego domku w tym samym czasie zamieszkuje na 2 tygodnie w zlokalizowanej w Kalifornii ogromnej posiadłości Amandy.

To właśnie w Anglii Amanda poznaje sympatycznego Grahama, który skrywa tajemnicę. Amanda zakochuje się w uroczym Brytyjczyku, a w międzyczasie na jaw wychodzi, że wychowuje on samotnie dwie córeczki - Sophie i Olivię. 

Postać Sophie zagrała młodziutka wówczas Miffy Englefield. Aktorka kręciła zdjęcia, mając zaledwie 7 lat. Dzisiaj ma 20 i bardzo wydoroślała. Dziewczyna diametralnie zmieniła swój wizerunek - nosi mocny makijaż, ma liczne kolczyki i oryginalną fryzurę. W dodatku skupiła się na muzyce.

Rozpoznajecie w niej uroczą Sophie z "Holiday"?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów