Marusia z "Czterech pancernych i psa" podbijała serca chłopaków! Jak po latach wygląda Pola Raksa?

Pola Raksa jako Marusia i Janusz Gajos jako Janek w kadrze z serialu "Czterej pancerni i pies"
Fotografia: INPLUS/East News

Jak dziś wygląda Marusia z "Czterech pancernych i psa"? Pola Raksa ma już prawie 80 lat! 

Serial "Czterej pancerni i pies" cieszył się olbrzymią popularnością w naszym kraju. Choć ta produkcja po latach budziła wiele kontrowersji, nie da się ukryć, że to właśnie na niej wychowywali się nasi rodzice i dziadkowie. Podczas, gdy wszystkie dziewczęta wzdychały wówczas do Janka, w którego postać wcielił się Janusz Gajos, serca chłopców skradła Marusia! Pola Raksa do dziś pozostała piękną kobietą, choć aktorka ma już prawie 80 lat! Zobaczcie sami, jak wygląda po latach.

Zobacz także: Ten serial łączył pokolenia. Jak dziś wyglądają aktorzy "Rodziny zastępczej"? 

Jak dziś wygląda Pola Raksa? Kultowa Marusia ma już prawie 80 lat!

Pola Raksa zyskała ogromną popularność w naszym kraju! Do tej aktorki wzdychali wtedy młodzi chłopcy, ale też wzdychają kolejne pokolenia, oglądając "Czterech pancernych i psa". 

Aktorka znana była nie tylko ze swojej działalności w polskiej kinematografii. Mało kto wie lub pamięta, ale w latach 80. wdała się w romans z 11 lat młodszym od siebie... Bogusławem Lindą! 

O jej popularności świadczy także fragment jednej z najpopularniejszych polskich piosenek - "Autobiografii" zespołu Perfect. "Za jej Poli Raksy twarz każdy by się zabić dał" do dziś chętnie śpiewają Polacy wraz z Grzegorzem Markowskim

Pola Raksa nie chodziła na castingi, a nawet nie marzyła o byciu aktorką. Została wypatrzona w... barze mlecznym przez dziennikarza. Kto by wówczas pomyślał, że ta młoda dziewczyna zrobi taką karierę! A jednak. Po "Czterech pancernych i psie" wystąpiła jeszcze w wielu polskich produkcjach, takich jak: "Przygoda z piosenką", "Tulipan" oraz "Uprowadzenie Agaty". 

Aktorka swoją karierę zakończyła w latach 90. Później występowała jeszcze od czasu do czasu w teatrze. Dziś ma 79. lat i wciąż wygląda rewelacyjnie! Zobaczcie sami, jak zmieniła się przez te wszystkie lata. 

Zobacz także: Aktorzy z "Dr Quinn" spotkali się po latach! Tylko zobaczcie to nagranie

Pola Raksa po latach - jak się zmieniła
Fotografia: YouTube/DAWNIEJ vs DZIŚ

Serial "Czterej pancerni i pies" do dziś cieszy się ogromną popularnością. Jeśli choć raz go oglądałeś, sprawdź swoją wiedzę na jego temat w naszym quizie!

W czołgu siedzi pies i żołnierz.
Rozwiąż quiz

Oglądałeś serial "Czterej pancerni i pies"? Koniecznie sprawdź, jak dobrze go pamiętasz

W czołgu siedzi pies i żołnierz.

1. Jak wabi się pies Janka, jeden z członków załogi czołgu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów