Jak dziś wygląda Kaśka z "M jak miłość"? Ewelina Serafin spełnia się w roli mamy

"M jak miłość": Kacper Kuszewski jako Marek Mostowiak w czarnej kurtce i Ewelina Serafin jako Kaśka w zielonym sweterku stoją za barem w pubie w Lipnicy
Fotografia: TRICOLORS/East News

Pamiętacie Kaśkę z "M jak miłość". Ewelina Serafin, która zagrała bohaterkę, zniknęła na jakiś czas z mediów i poświęciła się roli mamy. Jak dziś wygląda?

Kaśka w "M jak miłość" pojawiła się już w pierwszym odcinku serialu TVP! Wszystko dlatego, że na samym początku spotykała się z Markiem Mostowiakiem, zanim ten poznał Hankę. Grana przez Ewelinę Serafin Kaśka jednak nie zniknęła z serialu po rozstaniu bohaterów i została barmanką w pubie w Lipnicy. Dziś aktorka ma 42 lata. Okazuje się, że na jakiś czas słuch po niej zaginął, ponieważ zniknęła z mediów. Wszystko dlatego, że Serafin spełnia się jako mama.

Zobacz także: Znana wokalistka dołącza do obsady "M jak miłość"! Kogo zagra?

Jak dziś wygląda Kaśka z "M jak miłość"?

Ewelina Serafin po odejściu z "M jak miłość" występowała jeszcze w różnych programach telewizyjnych, m.in.: "Gwiazdy tańczą na lodzie". Grała też w konkurencyjnych serialach. Do 2012 roku była obecna w mediach, potem jednak ślad po niej zaginął.

Okazuje się, że aktorka poświęciła się roli mamy. Serafin ma dwójkę dzieci - starszego synka Tadeusza i malutką córeczkę. Jeszcze pod koniec 2018 roku pojawiła się nawet w ciąży na jubileuszu "M jak miłość".

Trzeba przyznać, że Ewelina Serafin zmieniła się przez te wszystkie lata! Zobaczcie sami, jak dziś wygląda.

Zobacz także: Edyta Jungowska wraca do telewizji! Zobacz, jak dziś wygląda Bożenka z "Na dobre i na złe"

Pamiętasz wszystkich bohaterów "M jak miłość"? W naszym quizie możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat tego kultowego serialu.

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów