Grała w kultowym serialu "Matki, żony i kochanki"! Jak dziś wygląda Elżbieta Zającówna?

"Matki, żony i kochanki": Gabriela Kownacka, Elżbieta Zającówna i Małgorzata Potocka
Fotografia: INPLUS/East News

Elżbieta Zającówna była ulubienicą widzów w latach 90. Jej kultowa postać Hanki zdobyła serca fanów serialu "Matki, żony i kochanki". Jak dziś wygląda aktorka?

"Matki, żony i kochanki" to polski serial, który leciał na antenie TVP w latach 1996-1998. W produkcji wystąpiło wielu znanych w latach 90. polskich aktorów. Główne bohaterki, w których postacie wcieliły się: Gabriela Kownacka, Małgorzata Potocka, Anna Romantowska i Elżbieta Zającówna, zdobyły serca widzów. Zwłaszcza ta ostatnia, która zagrała w serialu rolę odważnej indywidualistki Hanki. Elżbieta Zającówna nadal jest piękną kobietą, choć nieco się przez te lata zmieniła.

Zobacz także: Aleksandra Woźniak żałuje udziału w "13 posterunku". Jak dziś wygląda gwiazda lat 90? 

Jak dziś wygląda Elżbieta Zającówna?

Elżbieta Zającówna na ekranie debiutowała w 1981 roku jako Natalia w filmie "Vabank". W latach 90. była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Miłość widzów zdobyła właśnie jako Hanka w serialu "Matki, żony i kochanki"

Serial przedstawiał losy czterech przyjaciółek, które spotkały się po latach na zjeździe klasowym. To właśnie w tej kultowej produkcji na ekranie debiutowali Anna Mucha i Mateusz Damięcki! A my do dziś w głowie mamy utwór Anny Jurksztowicz, który powstał na potrzeby serialu i nucimy cicho pod nosem "serwus, hello". 

Pamiętacie serialową Hankę? Zobaczcie, jak dziś wygląda Elżbieta Zającówna! Bardzo się zmieniła? 

Zobacz także: Jak dziś wygląda Justyna Majkowska, była wokalistka Ich Troje? Wiśniewski opublikował zaskakujące zdjęcie

Elżbieta Zającówna w 2018 roku
Fotografia: TRICOLORS/East News
Elżbieta Zającówna w 2019 roku
Fotografia: TRICOLORS/East News

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów