"Pierwsza miłość": Zagrała Dagę i zniknęła z mediów. Schudła 20 kg i dziś trudno ją rozpoznać

Katarzyna Leszczyńska 07.03.2018
Daga "Pierwsza miłość"
Fotografia: YouTube/Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Dzięki niemu wypłynęło wiele gwiazd. Anna Szymańczyk zagrała Dagę. Później zniknęła z mediów. Jak dziś wygląda?

Pierwsza miłość” to jeden z najpopularniejszych w Polsce seriali. Na antenie jest nieprzerwanie od 2004 roku. Przez te wszystkie lata w produkcji Polsatu pojawiło się wiele gwiazd, które wypłynęły na graniu w niej. Wśród nich byli m.in. Mikołaj Krawczyk oraz Aneta Zając, którzy przez wiele lat byli parą w rzeczywistości. Jedną z najbardziej charakterystycznych i uwielbianych przez widzów postacią była Daga, w której rolę wcieliła się Anna Szymańczyk.

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk wziął ślub. Komentarz Włodarczyk zaskoczył wszystkich

Anna Szymańczyk fanom pierwszej miłości kojarzy się z dziewczyną o nieco krąglejszych kształtach. Dagmara, w której postać się wcieliła, była krawcową i projektantką w domu mody Sabiny. Aktorka współpracowała z „Pierwszą miłością” przez 4 lata. W 2015 roku jej postać zniknęła z serialu. Dagmara, ku rozpaczy widzów, zginęła w wypadku samochodowym. Pamiętacie ją z serialu?

Anna Szymańczyk i Mateusz Banasiuk "Pierwsza miłość"
Fotografia: YouTube/Pierwsza miłość

W późniejszych latach Anna Szymańczyk zniknęła z mediów. Wystąpiła jeszcze w pierwszej części filmu „Listy do M.”. Aktorka skupiła się jednak przede wszystkim na grze w teatrze. Najbardziej zaskakuje jej metamorfoza. Anna Szymańczyk schudła aż 20 kilogramów i można jej nie poznać. Zobaczcie, jak wygląda obecnie.

Zobacz także: Pamiętacie Łukasza z „M jak miłość”? Dziś to dorosły mężczyzna. Jak wygląda?

Anna Szymańczyk 2017
Fotografia: EAST NEWS
Anna Szymańczyk 2017
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów