Jacek z "Klanu" wyładowuje złość na kawałku mięsa. "Mistrzowie grozy lepiej by tego nie nakręcili" - ironizują internauci

Redakcja 26.04.2017
Kadr z serialu "Klan"
Fotografia: twitter.com/napalonywikary

Uwielbiany przez Polaków serial znów stał się obiektem żartów. 

Internauta na Twitterze zwrócił uwagę na kuriozalną scenę w jednym z odcinków serialu "Klan", w której jeden z głównych bohaterów wyładowuje złość na filecie z kurczaka. 

"Klan" to bez wątpienia jedna z ulubionych telenowel Polaków. Emitowany od 1997 roku serial wciąż ma rzeszę fanów, którzy od lat śledzą losy rodziny Lubiczów. Nie wszyscy jednak zachwycają się produkcją i grą aktorów. Serial często jest obiektem kąśliwych żartów. Nie inaczej było i tym razem. 

Jeden z internautów opublikował na Twitterze fragment odcinka, w którym Jacek Borecki (grany przez Tomasza Bednarka) żali się Piotrowi Rafalskiemu (Jacek Borkowski). Stwierdził, że najbardziej męczy go fakt, że od zawsze musiał szukać rozwiązań i przeszkadza mu, że zawsze musi się coś "spie*rzyć". Winny jest oczywiście "cholerny, złośliwy los". Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Jacek Borecki w tym samym czasie wyładowuje swoją złość na kawałku mięsa, wprost go maltretując.

Jak długo można to znosić? Cieszysz się? Cieszysz? No to masz, masz, masz...Ja już tak nie chcę, rozumiesz? Nie chcę - mówi Jacek Borecki tocząc nierówną walkę z filetem. 

Powagi sytuacji dodaje oczywiście pełna dramaturgii melodia i przerażenie wypisane na twarzy członków rodziny. Kilka sekund tej brutalnej sceny wystarczyło jednak, aby internauci mieli się z czego pośmiać. 

Człowieku, mistrzowie grozy by tego lepiej nie nakręcili - napisał internauta w komentarzu umieszczonym pod filmem użytkownika "Prof. dr hab. Wikary" na Twitterze. 

Filet ze stretchem jako nowa forma gołąbków!? Ciąg dalszy w specjalnym, kulinarnym odcinku Klanu - dodał kolejny. 

Prawie jak u Hitchcock - podsumował kolejny. 

Cóż, z całą pewnością na uznanie zasługuje również praca operatora, który dokładnie pokazał, jak wygląda zmaltretowany kawałek mięsa.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów