Jacek Koman dostał rolę w zagranicznym serialu!

Sylwia Kropiewnicka 28.12.2018
Jacek Koman na ściance
Fotografia: Artur Zawadzki/Reporter/East News

Polski aktor dostał rolę w zagranicznej produkcji Netflixa. Jacka Komana będzie można oglądać w australijskim serialu „Tidelands”.

Produkcje Netflixa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Niedawno powstał pierwszy polski serial platformy „1983”, a teraz Polacy będą mogli oglądać swojego rodaka – Jacka Komana w australijskiej produkcji. To niewątpliwie duży sukces Polaka.

„Tidelands” – zagraniczna produkcja Netflixa

Produkcją Netflixa, w której pojawi się Jacek Koman, jest australijski „Tidelands”. Aktor wcieli się w postać czarnego charakteru – Gregoria Stolina. Jego bohater będzie cierpiał po stracie córki.

„Tidelands” to opowieść o syrenach, które wmieszały się w ludzką społeczność. Oprócz polskiego aktora na ekranie będzie można zobaczyć także żonę Chrisa Hemswortha – Elsę Pataky.

Jacek Koman

Jacek Koman urodził się w Bielsku-Białej, jednak na co dzień mieszka w Australii. Aktor ukończył Łódzką PWST, a w późniejszych latach zdecydował się na wyjazd z kraju.

Największą sławę przyniosły mu role w zagranicznych produkcjach. Aktor otrzymał nagrodę „Victorian Green Room” za rolę Roya M. Casha w spektaklu „Anioły w Ameryce” oraz pojawił się m.in. w musicalu „Moulin Rouge” u boku takich gwiazd, jak Evan McGregor oraz Nicole Kidman.

Jacek Koman zagrał także w serialu "Top of the Lake" u boku gwiazdy serialu "Opowieść podręczna" - Elisabeth Moss. 

Czekamy na premierę serialu!

Zobacz także: Zobacz zwiastun "Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3"!

 Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gra w serialach to dla aktorów bardzo dobre źródło dochodu. Którzy z nich zarabiają najwięcej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów