Internet oburzony ośmieszaniem pielęgniarek w "Diagnozie". "Bo w końcu tylko kawę parzą w pracy"

Hanna Skowron 28.09.2018
Diagnoza TVN
Fotografia: Facebook.com/diagnozatvn

"Żenujące", "wstyd" - pod postem serialu TVN w mediach społecznościowych nie brakuje krytycznych komentarzy.

"Diagnoza" to jeden z najpopularniejszych produkcji ostatnich czasów. Serial medyczno-kryminalny wywołuje wiele emocji. Nic dziwnego, dotyczy przecież newralgicznego tematu, jakim jest służba zdrowia. 

Pielęgniarki oburzone przekłamaniami w "Diagnozie"

Pod jednym z postów na oficjalnym Instagramie "Diagnozy" zawrzało. Na ostatni odcinek z oburzeniem zareagowały pielęgniarki. Uważają, że zostały ośmieszone. Chodzi o słowa Wandzi (w tej roli Sonia Bohosiewicz), która przyznaje w serialu, że (sic!) nie zna się na medycynie.

Pani doktor, może ja się na tej medycynie nie znam, ale tak mi wychodzi z doświadczenia, że kubek ciepłej herbaty to jeszcze nikomu nie zaszkodził – brzmi kwestia wcielającej się w pracownicę służby zdrowia aktorki. 

Na odpowiedź pielęgniarek nie trzeba było długo czekać. Uważają, że zostały skrzywdzone, ośmieszone i zapowiadają bojkot serialu. Zarzucają stacji... kasowanie komentarzy.

Zobacz także: Polski serial doceniony za granicą! Otrzymał nagrodę na prestiżowym festiwalu

A tak lubiłam wasz serial... Żenujące... Może powinni się Państwo najpierw dowiedzieć, jak faktycznie wygląda praca pielęgniarki i jak ogromną wiedzę one mają. Z pozdrowieniami, studentka pielęgniarstwa.

Za kilka miesięcy będę bronić swoją prace doktorską. Jestem pielęgniarką, a będzie ona uwaga... z nauk medycznych. No, ale przecież o medycynie nic nie wiem.

Jestem magistrem pielęgniarstwa. Swoje wyższe wykształcenie zdobyłam na uczelni w Wielkiej Brytanii i gdy widzę, że w serialu ktoś ukazuje mój zawód jako głupiutkiej pielęgniarki nieznającej się na medycynie to krew się we mnie gotuje!!! Wstyd....

Żenada TVN!! Pielęgniarki są wykształcone, profesjonalne! Więcej pisać nie ma nawet co, bo pewnie znowu komentarze zostaną skasowane! Szczerze to już nawet nie dno, wy pukacie od spodu!

Bo w końcu pielęgniarki tylko kawę parzą w pracy... Jesteście żałośni.

- to tylko niektóre spośród oburzonych głosów.

TVN do tej pory nie skomentował zarzutów pielęgniarek. A wy, co o tym myślicie?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów