Ich pocałunek w "Szkole uwodzenia" przeszedł do historii. Aktorki Sarah Michelle Gellar i Selma Blair postanowiły go powtórzyć po latach

Anna Respondek 20.10.2017
"Szkoła uwodzenia"
Fotografia: Youtube/Movieclips

Ta scena rozgrzewała wszystkie męskie serca. 

Ten film zna wiele młodszych i starszych pokoleń. "Szkoła uwodzenia" weszła do kin w 1999 roku i z miejsca stała się hitem. Na dramacie wypromowało się wielu młodych aktorów, w tym Ryan Phillippe, Reese Witherspoon, Selma Blair i Sarah Michelle Gellar. 

Sarah i Selma na planie filmu miały wiele gorących scen, jednak ta jedna przeszła do historii kina. Ich pocałunek stał się legendarny i znacząco przyczynił się do wielkiej popularności produkcji. We wtorek, po 18 latach od nagrania filmu, aktorki spotkały się ponownie, o czym poinformowała na swoim Instagramie Sarah Michelle Gellar.

Czasem podejmujesz decyzję o wyjściu, choć jesteś zmęczona i dzieje się "magia". Selma Blair, moja dziewczęca miłość, teraz i na zawsze - napisała. 

W 2015 roku podczas kolacji, w której uczestniczyli wszyscy członkowie obsady "Szkoły uwodzenia", aktorki postanowiły odtworzyć kultową scenę. Pocałunek po latach był równie mocno "rozgrzewający". Zdjęciem z tego wydarzenia pochwaliła się również Sarah Michelle Gellar.

Selma Blair, dobrze, że mamy praktykę za sobą - żartowała wtedy. 

Pod postem ze zdjęciem pocałunku pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

To tak, jakbym znów przeniósł się do college'u. 

Zdecydowanie podziękuję za to Bogu - żartowali. 

Ktoś chętny obejrzeć "Szkołę uwodzenia" ponownie? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów