Kevin Spacey na dobre znika z "House of Cards". Wiemy, co z jego postacią zrobią producenci!

Robin Wright jako Claire Underwood w "House of Cards"
Fotografia: YouTube/Netflix

Producenci "House of Cards" już dawno postanowili pożegnać się z Kevinem Spaceyem, który został oskarżony o molestowanie. Co się stanie z jego bohaterem?

Wielkimi krokami nadchodzi 6. sezon "House of Cards". Odkąd dowiedzieliśmy się, że powstanie, nie cichły kontrowersje na ten temat. Przede wszystkim, dlatego, że producenci postanowili zwolnić Kevina Spaceya, który został oskarżony o molestowanie. To przeraziło fanów serialu, ponieważ aktor wcielał się w główną rolę, Franka Underwooda. Na tej postaci była budowana cała fabuła. Teraz ma się ona skupić na jego żonie, Claire. A co stanie się z Frankiem? Wszystko już wiemy!

Co się stanie z Frankiem Underwoodem?

Na oficjalnym Instagramie "House of Cards" pojawiła się nowa zapowiedź 6. sezonu serialu. A z niej w końcu możemy dowiedzieć się, co stanie się z Frankiem Underwoodem! Widzimy Claire, która kieruje swoje słowa do męża. Robi to jednak w specyficznych warunkach.

Powiem ci jedno, Francis. Gdy mnie pochowają, nie stanie się to w moim ogródku. A kiedy przyjdą okazać mi szacunek, będą musieli ustawiać się w kolejce – słyszymy z ust Claire Underwood.

Identyczna scena miała miejsce z Frankiem w 3. sezonie serialu. Wówczas Underwood stał nad grobem swojego ojca i to właśnie do niego kierował te same słowa. Teraz nad tym samym grobem stoi Claire, a obok znajduje się nagrobek Franka Underwooda. To może oznaczać tylko jedno – nie tylko Kevin Spacey ostatecznie zniknie z serialu – jego bohater również.

Zobacz także: Nadchodzą zmiany w Netflix. Aż 20 produkcji zniknie w najbliższym czasie z internetowej wypożyczalni. W tym polskie tytuły

Cała zapowiedź podpisana jest "powinniście wiedzieć". To ogromna nowość dla fanów "House of Cards". Producenci już dawno mówili jednak, że pierwsze skrzypce w ostatnim sezonie zagra Robin Wright, w roli Claire. O tym jak zakończy się cała historia przekonamy się już 2 listopada. Właśnie wtedy na platformie Netflix pojawi się ostatnia odsłona "House of Cards".

Uwielbiamy oglądać seriale! Zwłaszcza te dobre. Nie wszystkie są warto uwagi. Te jednak z pewnością są na naszej liście obowiązkowej. Oto najlepsze seriale ubiegłego roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów