Netflix wydaje film dokumentalny o Beyoncé. Zobacz zwiastun "Homecoming"

Beyonce w różowej bluzie na scenie podczas koncertu
Fotografia: Instagram/Beyonce

Netflix szykuje niezwykłą niespodziankę dla wszystkich fanów Beyoncé. Już niedługo na platformie premiera filmu dokumentalnego o karierze wokalistki. Zobacz zwiastun!

Beyoncé Knowles to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Każdy z jej utworów jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. Niedawno brała też udział w wyjątkowej trasie koncertowej, na której wystąpiła ze swoim mężem Jayem-Z. Beyoncé, choć jest wokalistką soulową, ma miliony fanów na całym świecie. Na swoim koncie ma zapisane natomiast prestiżowe nagrody i osiągnięcia. Nic więc dziwnego, że Netflix postanowił przybliżyć jej życiorys.

Zobacz także: Beyoncé i Jay-Z nago w łóżku. Tak promowali swoją trasę koncertową 

"Homecoming": Netflix wydaje film dokumentalny o Beyoncé

W minionym roku Beyoncé wystąpiła na festiwalu Coachella. Było to wielkie wydarzenie, ponieważ piosenkarka została pierwszą czarnoskórą kobietą, która została headlinerem Coachelli. Beyoncé dała podczas największego festiwalu na świecie niezwykły pokaz, a gościnnie wystąpili wówczas Jay-Z oraz jej przyjaciółki z legendarnego zespołu Destiny's Child, z którym piosenkarka występowała przed rozwinięciem kariery solowej.

Właśnie podczas kalifornijskiego festiwalu Netflix nagrał film dokumentalny o wokalistce. Fani piosenkarki będą mogli zatem już niedługo obejrzeć wyjątkową produkcję o jej życiu i karierze. 

Premiera filmu "Homecoming" na platformie Netflix odbędzie się 17 kwietnia! W filmie zobaczymy fragmenty historycznego występu gwiazdy na Coachelli, zakulisowe sceny, a także wywiady z osobami z jej otoczenia.

Chcę być przedstawicielką swojej rasy. Ludzkiej rasy. Mam szansę pokazać, jak dobrzy możemy być. Jak potrafimy być inteligentni i hojni. Mam szansę uczyć, kochać i śmiać się - powiedziała w rozmowie z producentami Beyoncé. 

Zwiastun filmu dokumentalnego o Beyoncé znajdziecie poniżej.

Zobacz także: "Podły, okrutny, zły": zobacz nowy zwiastun filmu o Tedzie Bundym. Mamy ciarki!

Coachella to największy festiwal muzyczny na świecie. Zobacz zdjęcia z 10 najlepszych festiwali, a na pewno będziesz chciał na nie pojechać!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów