Hilary Duff w roli Sharon Tate. Jest zwiastun filmu

Sylwia Kropiewnicka 08.02.2019
Hilary Duff w roli żony Romana Polańskiego. Jest zwiastun filmu o Sharon Tate
Fotografia: East News

Powstał kolejny film opowiadający historię Sharon Tate – tragicznie zmarłej żony Romana Polańskiego. W główną postać wcieli się znana hollywoodzka aktorka – Hilary Duff.

Sharon Tate, która była drugą żoną Romana Polańskiego, została zamordowana w 1969 roku. Kobieta była w dziewiątym miesiącu ciąży, a razem z nią zginęła trójka jej przyjaciół. Tragiczne wydarzenia rozegrały się w domu Sharon Tate w Los Angeles, a morderstwa dokonała banda Charlesa Mansona. Historia ta pomimo tego, że wydarzyła się wiele lat temu, nadal wzbudza duże zainteresowanie.

Hilary Duff jako Sharon Tate

Do sieci trafił zwiastun filmu „The Haunting of Sharon Tate”. Zaskoczeniem może być fakt, iż kolejny film o losach tragicznie zmarłej Sharon Tate nie będzie biografią, a horrorem.

Hilary Duff, która do tej pory najbardziej kojarzona była z rolami w komediach romantycznych czy produkcjach telewizyjnych, teraz pojawi się w całkiem innym gatunku filmowym. „The Haunting of Sharon Tate” ma pokazywać ostatnie dni życia aktorki.

Inspiracją do powstania filmu był cytat z jednego z wywiadów z Sharon Tate, w którym na rok przed śmiercią mówiła ona, że śni o duchach, które nawiedzają jej dom. Żona Romana Polańskiego wówczas wyznała także, że przewidziała własną śmierć z rąk satanistów.

Na ekranie, oprócz Hilary Duff,  pojawi się także m.in. Jonathan Bennett, Lydia Hearst, Paweł Szajda oraz Tyler Johnson.

Zobacz także: Powstanie filmowa biografia Davida Bowiego! Kto zagra muzyka?

Rozwiąż quiz

Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: EastNews

1. Z którego filmu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów