Pamiętacie Ginny Weasley z "Harry'ego Pottera"? Dzisiaj ma 29 lat i zobaczcie, jak się zmieniła!

Paulina Ermel 28.02.2020
Kadr z filmu "Harry Potter"
Fotografia: Eastnews

Pamiętacie rudowłosą Ginny Weasley z serii filmów o Harrym Potterze? Zobaczcie, jak zmieniła się aktorka, która wcielała się w tę postać!

Od premiery ostatniej części filmu o losach Harry'ego Pottera minęło już 9 lat. Produkcja "Harry Potter i Insygnia Śmierci" cz. 2 trafiła do kin w 2011 roku, a fanom książek i filmów o czarodzieju wciąż trudno uwierzyć w to, że już nie zobaczą kontynuacji tej historii.

A pamiętacie uroczą Ginny Weasley, która odegrała w książkach i filmach o Potterze niebagatelną rolę? Grająca ją Bonnie Wright skończyła 29 lat, ale czy zmieniła się od czasu, kiedy kręcone były zdjęcia do filmu? Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje.

"Harry Potter": jak wygląda aktorka grająca Ginny Weasley

Bonnie Wright wcielała się w postać rudowłosej Ginny Weasley już w pierwszej części filmów o Harrym Potterze. Weszła ona do kin w 2002 roku - wtedy aktorka miała zaledwie 11 lat! I widać ją było na ekranie zaledwie kilka chwil.

Jednak w miarę upływu czasu w świecie magii, rola Ginny rosła. W drugiej części przygód Pottera czarodziej uratował jej życie, w kolejnych ona wspierała jego działania przeciwko Voldemortowi, żeby na koniec zostać jego żoną!

Dzisiaj filmowa Ginny Weasley ma już 29 lat. Po sukcesie filmów o Harrym Potterze zagrała jeszcze w kilku produkcjach. Ale żadna nie przyniosła jej już takiego rozgłosu. Bonnie nie zrezygnowała jednak ze świata filmu i zajęła się reżyserią!

Jak dzisiaj wygląda Bonnie? Okazuje się, że od zakończenia zdjęć do "Harry'ego Pottera", niewiele się zmieniła. Sami zobaczcie.

Jeżeli lubicie filmy i wszystko, co z nimi związane, z pewnością znacie te postaci. Oto 6 prawdziwych ikon kina, które inspirują miliony ludzi!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów