Gwiazdor filmu "Harry Potter" przyjeżdża do Polski! Będzie można spotkać go w Krakowie

"Harry Potter i Kamień Filozoficzny": Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson
Fotografia: IFA FILM/United Archives/East News

"Harry Potter", choć aktorzy już dawno dorośli, wciąż jest niezwykle popularny na całym świecie. Teraz do Polski, po raz pierwszy, przyjedzie gwiazdor filmów o czarodzieju.

Dobra wiadomość dla fanów kultowej serii książek i filmów o Harrym Potterze. Jeden z gwiazdorów produkcji kinowej, z Danielem Radcliffem w roli głównej, już niedługo odwiedzi Polskę. Aktora będzie można spotkać na festiwalu Confiction w Krakowie. Chris Rankin, czyli filmowy Percy Weasley, po raz pierwszy przyjedzie do Polski, ku uciesze wszystkich fanów.  I to nie jedyna gratka dla wielbicieli młodego czarodzieja, która czeka na nich na festiwalu.

Zobacz także: Emma Watson spotyka się z kolegą z planu "Harry'ego Pottera"? Brytyjskie media nie mają wątpliwości!

"Harry Potter": Chris Rankin w Krakowie

Chris Rankin to brytyjski aktor. Znany jest przede wszystkim jako Percy Weasley z "Harry'ego Pottera", jednak już one wystarczyły mu do tego, żeby zdobyć międzynarodową sławę.

Krakowski festiwal popkultury, Confiction, odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia. Jednym z gości wydarzenia będzie właśnie Rankin, o czym organizatorzy poinformowali na Facebooku.

Jestem niezwykle podekscytowany, że mogę ogłosić, iż pojawię na Confiction w Krakowie 17 i 18 sierpnia. To już niedługo! Nie mogę się doczekać, aż się spotkamy. To będzie mój pierwszy raz w Polsce i bardzo na to czekam - powiedział aktor w wideo.

To jednak nie jedyna niespodzianka dla fanów "Harry'ego Pottera" od organizatorów. Podczas wydarzenia będzie można spróbować smak piwa kremowego, który jest nam doskonale z książek J.K. Rowling.

Zobacz także: Daniel Radcliffe popłakał się na wizji. Jego pradziadek popełnił samobójstwo

Jesteś fanem przygód Harry'ego Pottera? W takim razie ten test jest właśnie dla ciebie - koniecznie weź udział w naszej zabawie i sprawdź, ile pamiętasz z tej serii.

Rozwiąż quiz

Jak dużo wiesz o Harrym Potterze? Tylko 1 na 10 mugolaków zdobywa komplet punktów

Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Fotografia: East News

1. Kto jako pierwszy otworzył Komnatę Tajemnic?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów