Na temat zakończenia filmu "Siedem" fani spekulują od lat. Gwyneth Paltrow rozwiązała zagadkę przebraniem na Halloween

Katarzyna Leszczyńska 31.10.2017
Kadr z filmu "Siedem"
Fotografia: materiały promocyjne

Wszystko jasne?

W 1995 roku światło dzienne ujrzał film Davida Finchera pt. „Siedem”. Główne role w nim zagrali Morgan Freeman, Brad Pitt i Gwyneth Paltrow. Najwięcej spekulacji wśród widzów wzbudziło tajemnicze zakończenie filmu. Wówczas bohaterowie Somerset i Mills znaleźli paczkę, którą otworzyli, jednak nie pokazali widzom. Wśród widowni do dziś, choć upłynęło już tyle lat, krąży pytanie „co było w pudełku”. Padło wiele spekulacji, że była tam głowa Tracy, w której postać wcieliła się Gwyneth Paltrow.

Aktorka po latach postanowiła wykorzystać filmową tajemnicę i stworzyła niezwykle oryginalne przebranie na Halloween. Trzeba przyznać, że w bardzo oryginalny sposób skorzystała z zakończenia filmu, choć tym, którzy nie widzieli „Siedem”, trudno będzie zrozumieć jej przebranie. Tuż obok niej znajduje się mężczyzna w stroju więźnia, który ma nawiązywać do tej samej sceny z filmu – przedstawia postać Johna Doe, w którego wówczas wcielił się Kevin Spacey. To właśnie on podobno zabił Tracy i schował jej głowę do pudełka.

Fani Paltrow są zachwyceni jej kostiumem na Halloween

Fani Gwyneth Paltrow oczywiście doskonale znają filmy z dorobku aktorki. A "Siedem" jest jednym z tych najpopularniejszych w jej portfolio. Zachwyceni jej kostiumem, postanowili w żartobliwy sposób skomentować najnowsze zdjęcie aktorki.

Ciekawe, co jest w pudełku? 

Teraz już wiemy.

Choć Pitt i Fincher twierdzili, że w pudle znajdowała się głowa psa lub czegoś innego niż Tracy, fani filmu wciąż trzymają się swojej wersji. Zwłaszcza, że od tego jest otwarte zakończenie. Trzeba przyznać, że Gwyneth Paltrow zasługuje na miano najlepszego kostiumu podczas tegorocznego Halloween. A już na pewno najoryginalniejszego. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów